Lacnejší Mercedes-Benz? AMG z Chevroletu!

Ako prekvapiť okolie s vozidlom zo znakom Mercedes-Benz a nezruinovať pri tom rodinný rozpočet? Lacnejším Chevroletom Mercedes-Benz vyrobeným na základe originálu, ktorý sa nedá údajne napodobniť! Alebo predsa? Pozri si zaujímavý pokus o znovuzrodenie lacnejšieho Mercedesu! Nový hit internetu - Mercedes-Benz CLK 55 AMG vyrobený z Chevroletu!


rufus v Auto-moto zaujímavosti
26.01.2018
Diskusia:

Originál AMG od Mercedesu...

Auto-moto zaujímavosti

 Lacnejší Chevrolet Mercedes-Benz vyrobený na základe originálu, ktorý sa nedá údajne napodobniť! Pozri si zaujímavý pokus o znovuzrodenie lacnejšieho Mercedesu-Benz CLK 55 AMG!

Mercedes-Benz CLK55 AMGZdroj: carscoops.com

Lacnejší Mercedes AMG z Chevroletu!

Ako prekvapiť okolie s vozidlom zo znakom Mercedes-Benz a nezruinovať pri tom rodinný rozpočet? Tento verný fanúšik 3-cípej hviezdy predstavil svoje AMG vyrobené z Chevroletu! 

Mercedes-Benz CLK55 AMGZdroj: Gearheads.org

Mercedes nie je pre každého

Kto pozná cenník značky vie, že už pri čítaní väčšina vzdáva všetky šance. Kúpiť sa dá nový alebo ojazdený za nižšiu cenu s neurčitými nákladmi v budúcnosti. Náhradné diely patria k tým, ktoré ťa môžu veľmi rýchlo prinútiť prehodnotiť vlastníctvo tejto mašiny. Mercedes nie je pre každého. Je takmer výlučne vlastníctvom majetnejších z nás.

Z lacného auta môže byť Mercedes?

Dôkazom toho, že nie každý fanúšik značky, je ochotný sa s týmto faktom zmieriť, sú nasledujúce zábery. Chevrolet Cruze sa predáva aj v Európe, autor dnešnej mašiny si vzal „do parády“  verziu dostupnú v Austrálii pod značkou Holden.

Lacnejší Mercedes? AMG z Chevroletu!Zdroj: ironchefimports.com

Recesia alebo vážny zámer?

Na základe týchto fotografií je jasné, že autor investoval veľa času na to, aby z Chevroletu „vytrieskal“ čo možno najhodnovernejšiu kópiu AMG-čka. Tvarovo zodpovedajú predlohe aj niektoré detaily ako svetlá. Samozrejme, nemôže ísť o úplne dokonalé miery.  Možno autor ani nezamýšľal, či je jeho dielo v úplnom súlade s originálom značky Mercedesu-Benz. To či ide o ťažkú recesiu alebo skutočný zámer výroby brutálnej mašiny nie je známe. Označenie CLK 55 AMG v zadnej časti vozidla môže naznačovať, že to autor myslel skutočne vážne.

Nový hit internetu!

Odvážna myšlienka, ktorá môže skončiť obrovským fiaskom. Alebo predsa? Prekvapiť sa mu rozhodne podarilo! Lacnejší Mercedes je hitom internetu! 

Lacnejší Mercedes? AMG z Chevroletu!Zdroj: carscoops.com

Mercedes Benz CLK 55 AMG

Aj tieto stroje majú miesto na cestách! Keď už nie na iné, tak ako spestrenie a skvelé spríjemnenie jazdy určite áno! Aj keď to asi nejedného z nás prekvapí, na internete sa našli stovky ľudí, ktorí sú presvedčení, že sa pozerajú na skutočný Mercedes-Benz AMG! Aký je tvoj názor na podobné úpravy? Podeľ sa s nami o tvoje postrehy v komentároch!

Zdroj: carscoops.com, Gearheads.org, ironchefimports @ Faceb

Originál AMG od Mercedesu - Mercedses-Benz CLK55 AMG

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Rekordný nájazd: 735-tisíc km s Volkswagenom Touareg! Rekordný nájazd až 735-tisíc kilometrov! To dokáže VW Touareg 5,0 V10 TDI! Stroj, ktorý...12. Január, 2018
02BMW M550d = Lacnejšie Porsche Panamera: 400 koní, 260 km/h len za ...!Najvýkonnejší 6-valcový turbodiesel, 4 turbá! Hardcore dynamika ukrytá pod kapotou zobudí...10. Január, 2018
03Automechanici varujú: 10 nikdy nerob rád, ktoré musí poznať každý vodič! Dnes je majiteľom vodičského oprávnenia väčšina obyvateľstva. Väčšina vodičov tiež robí tie...14. Január, 2018