Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Lancia

Lancia Ypsilon je ako zombie, nezbavíme sa jej

Lancia sa na slovenskom trhu nepredáva, lebo nedokáže ponúknuť relevantné auto, ktoré by dokázalo uspieť v konkurencii. Akurát v Taliansku je situácia iná. Toto auto sa na domácom trhu teší veľkej popularite. A to aj napriek faktu, že prvýkrát sa začala objavovať už v roku 2011 na podvozkovej platforme Fiatu Panda.

Lancia Delta S4, ikona na predaj!

Lancia Delta je pre milovníkov rýchlych kolies takmer modlou. Auto s pretekárskymi pruhmi spoločnosti Martini má za sebou v pretekoch rally množstvo víťazstiev, dokonca aj titulov. Hlavne v 80-tych rokoch nemala Lancia konkurenciu a predstavovala vrchol dokonalosti. Dnes technických vrcholom nie je. Dnes je hotovým zázrakom, ako sa vôbec pred 30 rokmi dala vyrobiť tak výkonná a premyslená beštia.

Lancia Delta HF Integrale v skvelom stave môže byť vaša!

Milujete autá a motoristický šport? Napríklad rally? V tom prípade určite nemusíme značku Lancia vôbec predstavovať. Predovšetkým v 80-tych a sčasti aj 90-tych rokoch minulého storočia šlo o postrach všetkých automobiliek. Lancia sa preslávila aj zásluhou modelu S4, kedy súťažila v nebezpečnej sérií B, ktorá bola neskôr zakázaná. Šlo o extrémne rýchlu a doslova život ohrozujúcu sériu, kde bodovali len tí najlepší a najzručnejší jazdci. Nuž a jeden z legendárnych rally vozov Lancia je na predaj.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.