Adrenalínový prejazd mostnej konštrukcie v Bytči: Hazardér natočil video na fb

Fanúšik adrenalínu z okolia Bytče sa svojím videom postaral o popularitu na sociálnych sieťach. Dostal odvážny nápad a na svojom motocykli prekonal konštrukciu miestneho oblúkového mosta. Jazdu vo výške a nebezpečný prejazd vysokej mostnej konštrukcie si nechceš nechať ujsť. Sleduj video.

rufus v Video sekcia
04.12.2019
Diskusia:

Video: Hazardér z Bytče...

Video sekcia

Fanúšik adrenalínu z okolia Bytče sa svojím videom postaral o popularitu na sociálnych sieťach. Dostal odvážny nápad a na svojom motocykli prekonal konštrukciu miestneho oblúkového mosta.

Hazardér z Bytče preletel na motocykli cez oporný múr vysokého mosta - video hitom internetuZdroj: youtube.com/Hard Enduro

Odvaha a adrenalín

Aj keď je mostná konštrukcia široká necelý meter, podobný kúsok vyžaduje dobré vodičské zručnosti. Netreba zabúdať na riskantnosť celej situácie, stačí malá nerovnováha a motocykel s jazdcom mohol skončiť „zapichnutý“ v jazdnom pruhu priamo pod konštrukciou mosta.

Motocyklista vs. konštrukcia oblúkového mosta v Bytči

Video sa postupne šíri internetom z jednej sociálnej siete na druhú. Zábery zaujali suverenitou prevedenia. Riskantnú jazdu si vodič natočil na kameru upevnenú na prilbe. Pod videom sú pozitívne aj negatívne komentáre, ktoré odsudzujú fakt, že sa jedná o nebezpečný nápad, ktorý môže inšpirovať menej zručných vodičov.

Prejazd oblúkového mosta bez zaváhania

Prejazd mostnej konštrukcie v Bytči sa stal krátko po zverejnení virálnym videom a zachytáva celý prejazd mosta. Vodič sa nedopustil, čo i len malého zaváhania. Jeho počin mohol skončiť aj vážnym zranením, našťastie, všetko dobre dopadlo.

Sleduj video

Zábery sa najprv objavili na sociálnej sieti Facebook. Neskôr sa video objavilo aj na YouTube kanáli. Môže byť synonymom hazardnej jazdy, dokonalých zručností za volantom motocykla, a zároveň ódou na skvelú formu reklamy. Výzva zdolať vrchol oblúkového mosta ponad Hričovský kanál ostala pokorená. Pozri si zábery z prejazdu na vlastné oči. Umenie motocyklistu sa oplatí vidieť na vlastné oči.

Zdroj: https://www.zilinak.sk/, Youtube kanál Hard Enduro

Video: Hazardér z Bytče prešiel po vysokej mostnej konštrukcii

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Zárobok 25 000 $: 14-ročné dievča vyriešilo nebezpečný mŕtvy uhol!14-ročné dievča efektívne vyriešilo nebezpečný mŕtvy uhol. Pri svojom šikovnom nápade...8. December, 2019
02Adrenalínový prejazd mostnej konštrukcie v Bytči: Hazardér natočil video na fbFanúšik adrenalínu z okolia Bytče sa svojím videom postaral o popularitu na sociálnych...4. December, 2019
03Dostupné prémiové SUV za 14 000 €: Nie je z Číny!Renault Arkana - top cena, prémiovka za skvelú cenu!12. November, 2019