Apokalypsa prichádza: Privítame elektrický Harley-Davidson!

Doba elektrických vozidiel je tu! Elektrické Toyoty a Nissany sú v poriadku. Dá sa rozdýchať aj elektrická dodávka, či BMW. Ale Harley, symbol symbolov? Aj napriek tomu, že ho prirovnávajú k slávnemu vynálezu elektrickej gitary... Väčšina z nás chce klasiku! Viete si predstaviť Harley bez jeho povestného zvuku? Asi nie, čítajte viac v článku!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
23.06.2014
Diskusia:

Apokalypsa prichádza:...

Auto-moto zaujímavosti

Prirovnávajú ho k vynálezu elektrickej gitary! Elektrický Harley to je škandál a nie Harley!

William S. Harley už v roku 1901 navrhol svoj prvý motor, o dva roky sa k nemu pridal Arthur Davidson a pod značkou Harley-Davidson začali vyrábať silné stroje s jedinečným, charakteristickým zvukom a benzínovým pohonom. To je Harley-Davidson tak ako značku poznáme.

Apokalypsa prichádza: Privítame elektrický Harley-Davidson!

Pred pár dňami sa však objavili informácie, že prichádza s elektrickým motocyklom! Taký zrejme však ani vy nechcete! Na YouTube kanáli sa nedávno objavilo vozidlo na povestnej Route 66, podnecujúce špekulácie o tom, že ten strašný zvuk patrí skutočne elektrickému Harleyu! Posúďte sami na základe videa. 

Video: Skutočne desivá upútavka na novinku Harley Davidson!

Doba elektrických vozidiel

Elektrické Toyoty a Nissany sú v poriadku. Dá sa rozdýchať aj elektrická dodávka, či BMW. Ale Harley, symbol symbolov? Aj napriek tomu, že ho prirovnávajú k slávnemu vynálezu elektrickej gitary... Väčšina z nás chce klasiku! Alebo nie?

Apokalypsa prichádza: Privítame elektrický Harley-Davidson!

Sci-fi zvuk nemá s Harleyom nič spoločné...

Harley-Davidson sa zdá byť len jeden deň od odhalenia elektrického motocykla, na YouTube si môžte v týchto dňoch pozrieť aj prvé videá. Vo videu je asi najväčším šokom takmer sci-fi zvuk, ktorý asi ani jeden fanúšik Harleya nečakal. Firma oficiálne predstavila svoj projekt LiveWire čo je prvý Harley-Davidson na elektrický pohon. Všetko nasvedčuje tomu, že to s elektrickým motocyklom myslia vážne a budúcnosť bude, zrejme, o zháňaní nabíjačiek na Harley... Sledujte video. 

Video: Projekt elektrického motocykla

Apokalypsa prichádza: Privítame elektrický Harley-Davidson!

zdroj:

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Zabudnite na vinyl: Letí Graffiti Art!Dnes si pozrieme úžasné práce od majstra Graffiti, ktorý svoj talent nasmeroval tým...19. Jún, 2014
02Pre milovníkov diel vyčnievajúcich z radu: Ložiskový motocykel!Čo dokáže vyrobiť motorkový fanatik? Nenechajte si újsť aj exkurziu do "útrob" stroja,...21. Jún, 2014
03Česká štýlová reklama na MHD!Reklama na MHD, to tu ešte nebolo! Ako je možné, že sa video prezentujúce obyčajnú dopravu...21. Jún, 2014