Audi A7 s nečakaným využitím: Najpraktickejší gril na svete

Ako vyrobiť z vraku unikát, ktorý získa na ceste viac pozornosti ako originálny automobil? Chce to poriadnu dávku fantázie a tiež istú dávku zručnosti. Je toto najpraktickejšie Audi na svete? Audi A7 v tejto špecifikácii si na 100 % nevidel. Výsledok stojí za to. Posúď sám. 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
02.04.2020
Diskusia:

Audi A7 s nečakaným...

Auto-moto zaujímavosti

Ako vyrobiť z vraku unikát, ktorý získa na ceste viac pozornosti ako originálny automobil? Chce to poriadnu dávku fantázie a tiež istú dávku zručnosti.

Originálny príves: Audi A7 s nečakaným využítiímZdroj: reddit.com

Najpraktickejšie Audi na trhu?

Audi A7 v tejto špecifikácii si na 100 % nevidel.  Autor nápadu si na vrakovisku vyhliadol vhodné vozidlo, ktoré použil ako základ svojho diela a vrhol sa do prerábky. Ako to dopadlo? Výsledok stojí za to. Posúď sám.

Originálny príves: Audi A7 s nečakaným využítiímZdroj: reddit.com

Príves s praktickým využitím

Audi A7 pôvodne plnilo celkom iné sny. Krátko potom, čo sa jeho osud na cestách naplnil, našiel krásavec so 4 kruhmi v znaku ešte zaujímavejšie využitie.  V čase epidémie poslúži dokonale. Majiteľa s rodinou odvezie ďaleko od ľudí, niekam do prírody, kde si môžu spoločne vychutnať chutnú grilovačku. Gril party v prírode dáva vďaka tomuto vynálezu úplne nový zmysel.

Originálny príves: Audi A7 s nečakaným využítiímZdroj: reddit.com

Audi autogril

Tento spôsob využitia určite poteší aj vodičov, ktorí sú na svoje 4-kolesové mašiny naviazaní a urobili by čokoľvek, aby sa ich nemuseli zbaviť. Tento spôsob využitia môže byť riešením. V tomto príbehu nepoznáme meno majiteľa. Audi autogril bol nafotený náhodným fanúšikom, ktorý si ho všimol na ulici.

Originálny príves: Audi A7 s nečakaným využítiímZdroj: reddit.com

Návod

Na výrobu podobného grilu budeš ako kutil potrebovať vrak zaujímavého automobilu, ideálne od C-stĺpikov ďalej. Zručnosti a skúsenosti so zváraním a úpravami áut sú vítané.  Pozeráš sa na najpraktickejšie Audi na svete? Čo hovoríš na tento originálny nápad ako vrátiť život vozidlu z vrakoviska? Máš tip na podobné praktické riešenie? Podeľ sa s nami o svoje tipy na podobné „úpravy“ v komentároch.

Zdroj: Reddit, instagram.com/jeepcj79

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Brabus dokončil Plačkovej Géčko za 200 000 eur Zuzane Plačkovej doručil top úpravca jej nové Brabus delo. Kultový Mercedes-Benz si nechala...6. Apríl, 2020
02Koronavírus: Aké sú obmedzenia v cestovaní/práci v rôznych krajinách?Slováci žijú po celom svete, aj v miestach, kde je situácia ešte dramatickejšia ako na...18. Marec, 2020
03Mercedes CLS AMG Shooting Brake: Beštia za 100 000 € na predaj za 39 980 €!Mercedes CLS AMG Shooting Brake beštia sa pred 6 rokmi predávala za 100 000 eur. Dnes môže...14. Marec, 2020