Autobazar.eu Vám pomáha predať auto aj na Facebooku!

Už od februára 2016 Vám Autobazar.EU poskytuje svoj priestor na fanpage pre zvýraznenie svojho inzerátu na Facebooku. Váš inzerát je tak bližšie k ľudom a zvyšuje pravdepodobnosť, že Vás bude kontaktovať viac záujemcov o vozidlo.

admin v Oznámenia Autobazar.EU
08.08.2016
Diskusia:

Autobazar.eu Vám pomáha...

Oznámenia Autobazar.EU

Od spustenia služby 14.3.2016 sme na našej fanpage zobrazili stovky inzerátov, a na základe Vašich referencií tak i prispeli k rýchlejšiemu predaju Vášho ojazdeného vozidla. Okrem toho, že Vaše vozidlo zverejňujeme na našom facebooku, podporujeme ho i sponzorovaným typom reklamy.

 

Ako to funguje?

Po tom, ako si pridáte inzerát na našom webe máte v časti "Aktuálne inzeráty" možnosť vidieť Facebook symbol. Po kliknutí sa Vám zobrazí jednoduchý objednávkový formulár. 

 

Autobazar.eu Vám pomáha predať auto aj na Facebooku!

 

Po zakúpení služby bude Váš inzerát do 48h distribuovaný medzi 139 000 fanúšikov našej fanpage. Okrem toho Váš inzerát zdieľame aj na Instagrame a podľa výsledkov predchádzajúcich kampaní sa na tejto sociálnej platforme tešia veľkej oblube.

 

Autobazar.eu Vám pomáha predať auto aj na Facebooku!

 

Kde môžem sledovať výsledky kampane?

Priebeh facebook promo kampane môžete sledovať na rovnakom mieste, ako ste si ju zakúpili. Načítanie štatistík by sa Vám malo zobrazovať do 24 hodín od zverejnenia Vášho inzerátu na Facebooku.

 

Autobazar.eu Vám pomáha predať auto aj na Facebooku!

 

Autobazar.EU sa tak aktívne snaží prispievať k zrýchleniu predaja Vášho jazdeného, resp. zánovného vozidla. Inzerovať s najväčším hráčom na trhu sa oplatí!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Autobazar.EU odmeňuje za zdielanie na soc. sieťach každý týždeň !Autobazar.EU opäť pripravil veľké množstvo cien pre svojich návštevníkov. Odmeníme Vás...31. August, 2014
02Autobazar.EU aplikácia už aj pre Windows PhoneOd dnešného dňa je dostupná aplikácia Autobazar.EU aj pre platformu Windows Phone. Ak...21. Máj, 2014
03Autobazar.eu Vám pomáha ochrániť vozidlo proti ukradnutiu!Autobazar.eu v snahe o zníženie záujmu zlodejov o Vaše vozidlo nadviazal spoluprácu so...20. Jún, 2016