Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

BMW combi za cenu Octavie: 100 km/h za 4,9 sekúnd, spotreba 6,4 l!

BMW M550d xDrive Touring. Svojho času najrýchlejší automobil typu combi na cestách. Dostane tých, ktorí milujú šialenú rýchlosť v praktickom tele so skvelou cenou! Za koľko?

rufus v Auto-moto zaujímavosti
18.06.2023
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: CDS Car Direct Service Sebastian Hilbert Automobile@Mobile.de

BMW M550d xDrive Touring...

Auto-moto zaujímavosti

Dnes veľmi dobre hodnotené delo s praktickým kufrom a odpichom okruhovej beštie čaká na teba. Je na predaj a v ponuke áut na predaj nájdeš podobne zaujímavé exempláre.

BMW M5 E34 Touring u nás v ponuke nájdeš TU.

BMW M550d xDrive Touring. Svojho času najrýchlejší automobil typu combi na cestách. Dnes veľmi dobre hodnotené combi delo, ktoré dostane tých, ktorí milujú šialenú rýchlosť v praktickom tele! Za koľko? Zdroj: CDS Car Direct Service Sebastian Hilbert Automobile@Mobile.de

100 km/h za 4,9 sekúnd!

Maximálna rýchlosť je stanovená obmedzovačom na 280 km/h. Ešte extrémnejšia je rýchlosť na tachometri. Akceleruje na stovku za 4,9 sekundy. S týmto modelom sa priprav na zrýchlenie do 5 sekúnd. V tomto tele s týmto charakterom vozidla je to skutočný úlet na kolesách! BMW M5 E34 Touring sa nemusí za svoje vlastnosti hanbiť ani dnes. Cenovkou dokáže pritiahnuť pozornosť aj napriek tomu, že to nie je nejazdená novinka.

BMW combi za cenu Octavie

Ani jeden sa nestretol na trhu s veľkým úspechom a sme celkom zvedaví, ako sme celkom zvedaví, ako hodnotiť úspechy súčasnej Na nové BMWE M3 Touring G81 rovno zabudni. V prípade, že nemáš na účte voľných 130 000 eur, môžeš za cenu menších ústupkov dostať zaujímavé combi. Čo poteší najviac? Kedysi stál ako nový automobil 100 000 eur. Dnes ťa nákup bude stáť omnoho menej peňazí.

BMW M550d Touring

BMW M550d Touring. V minulosti najrýchlejší naftový kombík v ponuke BMW aj na trhu. Ako diesel bude vhodnou voľbou pre úzky segment zákazníkov. Tí však dostanú to, čo potrebujú. Praktické vlastnosti aj rýchlosť. Niekoľko turbodúchadiel, 4x preplňovaný 6-valec v generácii F11 s výkonom rovných 280 kilowattov, 381 koní a 740 Nm krútiaceho momentu.

4x4 pohon pod combi kapotou

Ak si si chcel toto BMW M550d Touring kúpiť ako nové, poriadne si zaň zaplatil. Bolo to skutočne drahé auto. Tu prichádza na rad spôsob ako sa dostať k slušným parametrom za dobrú cenu. Tento exemplár je čierne combi ročník 2015. Naftové kombi exceluje ďalším údajom. Okrem 4x4 pohonu ponúka spotrebu len 6,4 litra na 100 kilometrov! To je impozantný výkon na ťažké combi s veľkým objemom kufra.

BMW M550d xDrive Touring. Svojho času najrýchlejší automobil typu combi na cestách. Dnes veľmi dobre hodnotené combi delo, ktoré dostane tých, ktorí milujú šialenú rýchlosť v praktickom tele! Za koľko? Zdroj: CDS Car Direct Service Sebastian Hilbert Automobile@Mobile.de

Výbava

Ako bonus dostaneš štedrú výbavu. Praktické asistenčné systémy, adaptívny tempomat s brzdením, voľba jazdných režimov, parkovacie senzory s kamerou, head-up displej, 4 zóny klimatizácie, elektricky ovládané a vyhrievané sedadlá vpredu a ďalšie vychytávky, ktoré potešia tvoju dušu. Okrem toho dostaneš kompletnú históriu vozidla a majiteľ podčiarkuje svoju zodpovednú starostlivosť o auto. Ani na chvíľu nemožno pochybovať o opaku. Pri pohľade na interiér vozidla, sa dá podľa stavu svetlej kože a zachovalých detailov pomýliť s novým vozidlom.

Problémové motory

Tieto typy preplňovaným motorov môžu robiť problémy. Na druhej strane, v prípade šťastnej ruky, je to výber na istotu. Preto sú tieto stroje tak obľúbené aj dnes. Ďalším dôvodom je cena. Verzia M550d v porovnaní s konkurenciou zvučného mena (Škoda Octavia) ponúka rýchlejšie, pohodlnejšie a úspornejšie auto pre vodiča, ktorý vie oceniť parametre a znesie aj určitú mieru rizika v prípade možných problémov s motorom.

Cena 29 480 eur

Dnešná cena? V inzeráte sa predáva exemplár s nájazdom 112 500 km za 29 480 eur. Čo to znamená?  S rozdielom ceny niečo málo ako 1 600 eur môžeš mať namiesto základnej Octavie Combi delo so znakom BMW! Je až neuveriteľné, že za tak nízku cenu dnes kúpiš najrýchlejšie naftové combi.

Nová Octavia Combi vs. BMW Combi delo

Za túto cenu kúpiš Octaviu v základnej výbave alebo toto delo s naftovým pohonom a prekvapením v podobe objemu až 1 670 litrov nákladu. Vyberieš si za túto cenu trojvalcovú Octaviu alebo toto skvostné BMW pre hlavu rodiny, a zároveň pre fanatika rýchlosti a praktických vlastností?

BMW M550d xDrive Touring. Svojho času najrýchlejší automobil typu combi na cestách. Dnes veľmi dobre hodnotené combi delo, ktoré dostane tých, ktorí milujú šialenú rýchlosť v praktickom tele! Za koľko? Zdroj: CDS Car Direct Service Sebastian Hilbert Automobile@Mobile.de

2 sériové modely

V minulosti sa fanúšikovia tohto typu vozidiel delili len o 2 sériovo vyrábané combi delá populárnej športovej divízie BMW M. BMW M5 E34 Touring 1992 až 1994 alebo M5 E61 Touring 2007 až 2010? Ktorý bol tvoj favorit? Podeľ sa s nami o svoj názor na BMW combi za cenu Octavie.

Zdroj: CDS Car Direct Service Sebastian Hilbert Automobile@Mobile.de

BMW M550d xDrive Touring beštia

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Auto na totálku: 63-ročná vodička v autoškole rozmlátila Golf!Ako šoférujú dôchodcovia? Ako šoférujú, ak skúšky k získaniu vodičáku absolvujú v...12. Jún, 2023
02Lamborghini za 26 000 €: Delo z Číny dostupné v Európe!Jetour Dashing je nová modla, ktorá zahanbí konkurenciu zvučných mien. Lamborghini z Číny s...15. Jún, 2023
03Auto ako nové za 3 000 €! Nájazd len 4 800 km!„Na predaj s nájazdom len 5 000 km!” Šialene nízka cenovka, poctivé garážovanie a dych...14. Jún, 2023