BMW M3 aj ako combi? Vyrob si sám unikátne BMW!

Keď ti automobilka odmietne vyrobiť auto podľa tvojich predstáv, nevešaj hlavu. Vyrob si ho sám! Ako na to? Inšpiruj sa týmto unikátom! Výnimočná verzia legendárneho BMW M3 vo verzii combi je na nerozoznanie od originálu! Musíš vidieť na vlastné oči! Toto ostré combi budeš zaručene chcieť!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
18.03.2018
Diskusia:

BMW M3 aj ako combi? Vyrob...

Auto-moto zaujímavosti

Ostré kombi od BMW? Kto by nechcel! Tento kúsok je tuningový unikát! Áno, môžeš mať legendárne BMW M3 aj ako combi! Vyrob si ho sám!

BMW M3 Touring F81 - combi tuningZdroj: tuningblog.eu

Ostré combi BMW? 

Existujú automobilové sny, ktoré sníva väčšina automobilových nadšencov. Splní ti ich väčšina automobiliek. Audi RS4. Mercedes triedy C, S alebo AMG combi. Splniť si sny o ostrom combi u automobilky BMW je takmer nemožné. A predsa! Ostré combi BMW M3 môžeš mať aj ty!

BMW M3 ako combi - Dokonalý urob si sám originál!Zdroj: 63np@Instagram

Slušný batožinový priestor aj rýchlostné parametre 2 v 1

Ak patríš medzi fanúšikov rýchlych strojov túžiacich po rýchlosti, a zároveň potrebuješ vozidlo praktických rozmerov so slušným batožinovým priestorom, mal by si spozornieť! Vyrob si ho sám!

BMW M3 aj ako combi!Zdroj: 63np@Instagram

BMW M3 aj ako combi 

Keď ti automobilka odmietne vyrobiť auto podľa tvojich predstáv, nevešaj hlavu. Vyrob si ho sám! Tento exemplár stojí za to! Ako na to? Inšpiruj sa britským majiteľom tohto krásavca! Ten sa pustil do výroby legendárneho BMW M3 podľa svojich vlastných predstáv!

BMW M3 Touring F81 Tuning Unique Zdroj: tuningblog.eu

Konštrukcia

Vytúžené BMW M3 F81 Touring combi vzniklo z dvoch vozidiel BMW M3. Väčšia časť karosérie pochádza z modelu 320d F31 Touring. Technika z modelu M3 F80. Výsledok? Unikátna combi verzia BMW M3 F81 Touring, ktorú budeš chcieť!

BMW M3 Touring F81 Tuning Unique (8)Zdroj: bimmerboost.com

Vyrob si sám

Tuning BMW M3 combi sa podaril na jednotku! Pri výrobe sa autor snažil najmä o to, aby sa model vizuálne čo najviac približoval skutočnému modelu. To sa mu aj podarilo. Čo sa týka finančných nákladov a kvality vypracovania, rozhodne tento tuning nie je pre každého! Konštrukčne riešenie nie je zlé, čo povieš?

BMW M3 aj ako combi!Zdroj: 63np@Instagram a marek_drives@Instagram

Zdroj: marek_drives@Instagram, 63np@Instagram, autoevolution.com, bimmerboost.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Karbónový zabijak Tesly Roadster: 1 915 koní, 100 km/h za 1,85 sekundy!Maximálka 258 km/h. Na 1 nabitie prejde až 650 kilometrov! Nabitie na 80% za 0,5...8. Marec, 2018
02Škoda Octavia vRS Estate za menej ako 5 000€! Top stav, nájazd len 81 000 km, silný motor a skvelá cena ako bonus! Nie je to žiaden...6. Marec, 2018
03Pozor / Zmena zákona: Nové pravidlá STK, emisií a stáčania km!Zmeny sa týkajú STK, emisií a najazdených km na odometroch! Na čo bude slúžiť emisná...24. Marec, 2018