BMW X7 pick-up: 5,15 m luxusu v netradičnej podobe

Luxusné prvky v netradičnej podobe s možnosťou vziať so sebou aj svoj motocykel. Zvýšený podvozok zaručí, že sa dostane kamkoľvek. Drevený interiér a karbón ako základné stavebné prvky pre ešte väčší komfort a kvalitu jazdy. BMW X7 pick-up budeš chcieť!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
04.08.2019
Diskusia:

Video: BMW X7 pick-up

Auto-moto zaujímavosti

Luxusné prvky v netradičnej podobe s možnosťou vziať so sebou aj svoj motocykel. Zvýšený podvozok zaručí, že sa dostane kamkoľvek. BMW X7 pick-up budeš chcieť!

Luxusné prvky v netradičnej podobe s možnosťou vziať svoj motocykel kamkoľvek - BMW X7 pick-up Zdroj: bmwgroup.com

Exkluzívny materiál a farba

Kombinácia vzácneho teakového dreva a špeciálnej farby „BMW Individual color Tanzanite Blue“ metalízy zaručí, že z pôsobivej X7-čky nebudeš vedieť strhnúť oči. Čím je farba výnimočná? Tento odtieň modrej farby, mení hĺbku farby na slnku. Tento odtieň je inšpirovaný štýlom, ktorý je populárny na luxusných jachtách.

BMW X7 pick-up

Netradičný pick-up má na dĺžku 5,15 metra. Už na prvý pohľad je jasné, že nepôjde o vozidlo určené na pracovné využitie. Vkusné drevené obloženie nákladného priestoru ponúka miesto pre naloženie nákladu s dĺžkou 1,4 metra. Pri otvorených dverách je možné prevážať náklad s dĺžkou 2 metre. Od klasickej X7-čky je pick-up verzia o 200 kilogramov ľahšia.

Materiál + využitie

Drevený interiér a karbón sú základné stavebné prvky pre ešte väčší komfort a kvalitu jazdy. Počas akcie BMW Motorrad Days sa model predviedol pri transporte motocyklov. Skvele sa hodí pre nadšeného auto moto fanatika. Poteší tých, ktorí radi spájajú svoje 2 veľké hobby a cestujú so svojimi „láskami“ spoločne.

BMW X7 pick-up konceptZdroj: bmwgroup.com

Miesto pre pasažierov

Podľa niektorých zdrojov ponúka miesto pre 7 osôb. Keďže sa jedná o pick-up verziu s korbou, je viac pravdepodobné, že ide skôr o 5-miestnu verziu. Ďalšie špecifikácie budú odhalené v prípade, že sa automobilka odhodlá posunúť model k sériovej výrobe.

Príchod na trh

Ak si myslíš, že ide o počítačový koncept, si na omyle. Automobilka BMW skutočne 1 exemplár vyrobila a je výsledkom vlastnej réžie a práce výrobnej linky v Mníchove. Čo sa týka výroby, nebol kvôli štúdii zničený žiaden funkčný exemplár X7-čky.

BMW X7 pick-up konceptZdroj: bmwgroup.com

Chceme pick-up verziu BMW X7

Tento skvost vznikol z predprodukčného testovacieho kusu, ktorý inak nemal využitie. Nebyť tejto príležitosti bol by celý model zošrotovaný. Pri výrobe spolupracovali divízie Concept Vehicle Construction a Model Technology. Ako sa ti tento unikát páči? S naloženým motocyklom BMW F850 GS, vyzerá toto duo úchvatne, čo povieš? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch.

Zdroj: bmwgroup.com

Video: BMW X7 pick-up

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Toyota Chiron: Dostupná Bugatti beštia s výkonom 1 500 koníToyota Chiron je šialená, cenovo dostupnejšia Bugatti beštia s výkonom 1 500 koní....8. August, 2019
02Nová Škoda Octavia: Prvé špionážne fotografie interiéru Prišiel čas, na ktorý čakala veľká časť automobilových fanúšikov. Nová Škoda Octavia...26. Júl, 2019
03Brutálne Audi RS6: Vytuningovaná beštia v Sepang Blue farbe! Nové Audi RS6 od nemeckého úpravcu Triebwerk Motors - Niečo pre drsného automobilového...16. Júl, 2019