Chceš sa zviesť McLarenom P1? Alebo radšej BMWi8?

Ak aj ty snívaš o jazde luxusným superšportom, máme pre teba a dobrú správu! V snahe prispieť k rozšíreniu využitia hybridných, elektrických a vozidiel s alternatívnym pohonom, ponúka Uber pre svojich zákazníkov možnosť jazdy v niektorom z flotily superšportov dostupných v danom meste! Kto z nás nesníva o jazde v luxusnej mašine, ktorú si môže dovoliť len zopár "vyvolených" ľudí planéty? V New Yorku ťa Uber zvezie McLarenom P1!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
03.11.2015
Diskusia:

Chceš sa zviesť McLarenom...

Auto-moto zaujímavosti

Splnený sen

Kto z nás nesníva o jazde v luxusnej mašine, ktorú si môže dovoliť len zopár "vyvolených" ľudí planéty? Ak aj ty snívaš o jazde luxusným superšportom, máme pre teba a dobrú správu! Uber ťa zvezie aj McLarenom P1! Špic dostupnej automobilovej techniky predstavuje určite P1-tka. Moderné "delo" používa 3,8-litrový V8 motor s twin-turbom. Výkon 727 koní kombinuje s elektromotorom s výkonom 176 koní, ktorý povýšil výkon až na 903 koní! Môže byť riadený v "tichom" režime alebo kombinovamom, elektrickom režime.

Uber v spolupráci s National Geographic ponúka jazdu úžasnými mašinami!Zdroj: mashable.com

Vyskúšaj si jazdu na vlastnej koži!

National Geographic sa spojil s Uberom a v spolupráci vytvorili novú možnosť! V snahe prispieť k rozšíreniu využitia hybridných, elektrických a vozidiel s alternatívnym pohonom, ponúkajú pre zákazníkov Uberu možnosť vyskúšať si jazdu v niektorom z flotily superšportov dostupných v New Yorku. Kvôli skušobnej jazde tak stačí zavolať, vybrať si z ponuky dostupných automobillov a objednať si ako taxi trebárs aj McLaren P1-tku! 

Uber v spolupráci s National Geographic ponúka jazdu úžasnými mašinami!Zdroj: mashable.com

Uber vs. bežné taxi?Zdroj: mashable.com

Prekvapenie v New Yorku

Na sociálnych sieťach ľudia postujú "Uber" mašiny, o ktorých sa im ani nesnívalo, že sa v nich odvezú. Na twiterri pribúdajú statusy s rôznymi luxusnými mašinami na ktoré zákazníci Uberu narazili. Veľkú pozornosť si získali aj ostatné vozidlá, nielen McLaren P1 v hodnote 1,1 milióna amerických dolárov. Záujem je aj o BMWi8, Teslu Model S, rôzne solárne prototypy, Porsche Cayenne s bionaftovým pohonom a mnohé ďalšie. "Akcia prebiehala bohužiaľ len v obmedzenom čase, od 27. októbra do 30. októbra v určenom čase. Podobnú akciu bude však Uber na základe veľkého úspechu zrejme opakovať, možno sa tak tešiť na ďalšie automobilové "osvieženie" aj v iných mestách. 

Na sociálnych sieťach ľudia postujú Zdroj: twitter.com

 

Bežné taxi vs. McLaren P1?

Ako zareaguješ, keď ti niekto ponúkne jazdu v McLarene P1? Pravdepodobne nepovieš nie! Kto by si zvolil jazdu bežným taxi namiesto možnosti prevetrania v jednom z najvzácnejších automobilov na svete s výkonom 903 koní? Uber touto možnosťou oslovil aj zákazníkov, ktorí inak neprejavujú o luxusné superšporty žiaden záujem! Niet sa čomu čudovať!

Bežné taxi vs. McLaren P1?Zdroj: mashable.com

Viac vo videu.

Video: Uber ťa zvezie McLarenom P1!

Uber má u zákazníkov úspech!

Možno nie sme všetci vyznávačmi hybridných technológií, či nie sme fanatikmi elektrických superšportov, ktoré postupne zaplavujú ulice, jedno je však isté. Kto by odolal možnosti odviezť sa luxusným superšportom, pričom si stačí jazdu jednoducho objednať ako Uber taxi? Aj napriek vlne kritiky a opovrhovaniu zo strany bežných taxi služieb, sa Uber teší veľkému záujmu!

Uber v spolupráci s National Geographic ponúka jazdu úžasnými mašinami!Zdroj: mashable.com

zdroj: therewardboss.com, mashable.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Ako sa zbaviť zarosených okien? Netradičné riešenie ťa zbaví problému!Aj ty si nevieš poradiť s najčastejším problémom jesenného počasia? Toto netradičné...2. November, 2015
02Prvá havária slovenského LaFerrari: Facelift mašiny za 1,3 milióna eur!LaFerrari s výkonom takmer 1000-koní bolo vyrobené len v počte 499 kusov! Najdrahšie...2. November, 2015
03Video: Nový autopilot Tesly dokáže predchádzať nehodám!Niektorí ľudia používajú novú technológiu autopilota Tesly výlučne pre zábavu. Niektorí sú...1. November, 2015