Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Dobrodružstvo, na ktoré nezabudneš. GUMBALKAN & ActiveAuto & TY!

Nemáš plány na leto a miluješ autá, adrenalín a dobrodružstvo? Zapoj sa do súťaže autobazáru ActiveAuto a prejdi s nimi 7 krajín za jeden týždeň v brutálnom Mercedes W124 E-class! Zober so sebou aj kamoša a užite si jazdu svojho života.

10.05.2023
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: ActiveAuto

Dobrodružstvo, na ktoré...

Auto-moto zaujímavosti

Gumbalkan je orientačné nezávodné rally, do ktorého sa rozhodol zapojiť aj tím ActiveAuto a zároveň ponúka možnosť byť súčasťou tohto dobrodružstva aj tebe! Chcel by si niečo také zažiť? Poď do súťaže a neoľutuješ! Budeš mať na čo spomínať a odnesieš si zážitky, o ktorých budeš rozprávať ešte veľmi dlho. ActiveAuto ti daruje nielen auto, ale aj štartovné pre teba a osobu, ktorú si sám vyberieš, aby ste tento zážitok mohli zdieľať spolu.


Zapoj sa a vyhraj:

✅ Plne pripravené auto na Gumbalkan - Mercedes W124 E-class.
✅ Štartovné pre dve osoby.
✅ Režijné náklady - ubytovanie, palivo, atď.
✅ Nezabudnuteľný zážitok a atmosféru spolu s Lady Hoonigan a tímom ActiveAuto.

Dobrodružstvo, na ktoré nezabudneš. GUMBALKAN & ActiveAuto & TY!

Zdroj:ActiveAuto

Zaži jazdu svojho života

Tvoj plán na leto je teda jasný. Prihlás sa do súťaže a stráv začiatok júla naprieč južnou Európou, na cestách až 7 krajín - Slovenska, Česka, Maďarska, Chorvátska, Bosny a Hercegoviny, Srbska a Rumunska. Vyberieš sa po cestách-necestách, lesom a potokmi! Cez checkpointy, ktoré budeš mať vopred určené. Autami, ktoré budú možno staršie ako ty a ktoré budú upravené podľa kreativity a fantázie ľudí z ActiveAuta.


A to nie je všetko! 

Spolu s tebou a tímom ActiveAuto, pôjde aj tím AUTOSERVIS Cehula a Nina Zagoždžon alias Lady Hoonigan - driftérka, kaskadérka, inštruktorka a čoskoro aj pilotka, ktorú budeš mať možnosť spoznať osobne a zažiť chvíle, na ktoré si budeš pamätať do konca života!


Tak čo, si pripravený a chceš sa zapojiť?

Sleduj profil ActiveAuto na facebookuinstagrame, profil ladyhoonigan a zapoj sa do súťaže, aká tu ešte nebola!Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA