Dosť bolo zlej nálady! Autobazar.EU sa oblieka do ružovej

Dvíhanie cien pohonných hmôt bolo pre mnohých povestným posledným klincom do rakvy. So stúpaním cien stúpa aj zlá nálada motoristov. Ako líder na trhu s automobilovou inzerciou sme sa rozhodli, že s touto melanchóliou zatočíme raz a navždy. Autobazar.EU zo symbolických aj praktických dôvodov prejde rozsiahlym rebrandom, pri ktorom sa prefarbí na ružovo. Avizované zmeny sú zatiaľ dočasné a podmienené poklesom cien pohonných hmôt. Nie je však vylúčené, že zostanú natrvalo.

Autobazar.EU v Oznámenia Autobazar.EU
01.04.2022
Diskusia:
Zdroj: Autobazar.EU

Dosť bolo zlej nálady!...

Oznámenia Autobazar.EU

Vedecky podložené rozhodnutie

Pre redizajn našej modrej hviezdy sme sa rozhodli z viacerých dôvodov. Prvým je vedecky podložený fakt, že ružová farba pôsobí na opýtaných veľmi upokojujúcim dojmom. Tento terapeutický efekt považujeme za kľúčový pri výbere jazdenky a oboznámení sa s informáciami o spotrebe. Naše interné dáta dokazujú, že až 63 % používateľov “Plakalo menej” alebo “Takmer vôbec neplakalo” pri prepočítaní nákladov na prepravu v novej jazdenke, keď si informácie o spotrebe prečítalo z ružovej stránky.

Prácnym dopytovaním sa sme taktiež zistili, že je na našom trhu upokojujúca ružová podporená aj verejne známym a obľúbeným produktom na tíšenie bolesti. Silná asociácia s pocitom úľavy po požití ružovej tabletky iba podporuje pozitívne vnímanie tejto farby. Aj napriek tomu, že modré tabletky sa rovnako spájali s uspokojením, jednoznačne zvíťazila ružová, a to aj vďaka stále väčšiemu počtu žien, ktoré navštevujú náš portál. 

Dosť bolo zlej nálady! Autobazar.EU sa oblieka do ružovej

Zmeny môžu ostať natrvalo

V priebehu budúceho týždňa bude Autobazar.EU prechádzať rozsiahlym redizajnom. Rozhodli sme sa ostať ružoví do momentu, kým ceny pohonných hmôt neklesnú aspoň na hranicu 1,30 €/l benzínu a 1,20 €/l nafty. Nevylučujeme však, že zmeny budú trvalé. Všetko závisí na vývoji aktuálnej situácie.

Späť na magazín

Diskusia k článku