Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Elektromobil roka 2022 powered by ČSOB Leasing

Ponuka elektromobilov a plug-in hybridov sa v ostatných rokoch poriadne zlepšila. Na trhu pribudlo množstvo zaujímavých modelov, z ktorých teraz môžete v jedinečnej ankete Elektromobil roka 2022 powered by ČSOB Leasingvybrať tie najlepšie modely. 

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu z množstva lákavých cien. Vyhrať môžete aj elektromobil na víkend, prípadne na celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej možnej podobe. 

PR článok v Auto-moto zaujímavosti
26.07.2022
Diskusia:
Sledujte nás na:

Elektromobil roka 2022...

Auto-moto zaujímavosti

Posledná šanca na hlasovanie

Anketa Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB Leasing sa už čoskoro skončí. Máte poslednú šancu na to, aby ste sa zapojili. Hlasovanie prebieha do polnoci 31. júla 2022, kedy bude uzatvorené a začne sa s vyhodnocovaním výsledkov. Preto neváhajte a zahlasujte za svojich favoritov. Možno sa šťastie usmeje práve na Vás a získate jednu z množstva atraktívnych výhier.

Elektromobil roka 2022 powered by ČSOB Leasing 

Ako môžete hlasovať?

Zapojiť sa do hlasovania je veľmi jednoduché. Stačí prejsť na web ElektromobilRoka.sk, zvoliť Hlasovanie a vybrať vašich favoritov v jednotlivých kategóriách. V poslednom kroku je potrebné zadať základné osobné údaje spolu s e-mailovou adresou. Následne, po odoslaní hlasov, vám pošleme na zadaný e-mail správu s odkazom pre potvrdenie vášho hlasovania. 

 

To nie je všetko! Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Jeden z vás, ktorý do ankety pozve najviac svojich známych, automaticky vyhráva 1000 € voucher na nákup nabíjačky od AgeVolt. 

 

Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke ElektromobilRoka.sk. Nebude to len o odmene pre najaktívnejšieho pozývača. Z tých hlasujúcich, ktorí do ankety pozvú aspoň päť alebo viac svojich známych, vyžrebujeme troch výhercov 365-dňovej diaľničnej známky.

 

Čo môžete vyhrať?

Hlasovaním v ankete Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing sa automaticky zapájate do žrebovania o zaujímavé ceny. Výhry, ktoré potešia všetkých fanúšikov elektromobilov a poskytujú vám skvelú príležitosť ako si najnovšie elektrické vozidlá vyskúšať na vlastnej koži.

 

  • Hyundai IONIQ 5 na týždeň
  • ŠKODA ENYAQ iV na týždeň
  • Mitsubishi Eclipse Cross PHEV na víkend
  • 1000 € voucher na nákup nabíjačky od AgeVolt (za pozvanie hlasujúcich)
  • 365-dňovová diaľničná známka (za pozvanie hlasujúcich) 

 Elektromobil roka 2022 powered by ČSOB Leasing

Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing v skratke

Portál MôjElektromobil.sk v spolupráci s generálnym partnerom ČSOB Leasing, hlavným partnerom AgeVolt a partnerom MOL Plugee od 1. júna 2022 spustil veľké hlasovanie o najlepšie elektromobily a plug-in hybridy aktuálneho roka.

 

Hlasovanie prebieha dva mesiace, do 31. júla 2022. Počas tohto obdobia môže každý záujemca odovzdať svoj hlas, čím pomôže vybrať víťazov a súčasne sa zapojí do žrebovania o množstvo cien. Hlasovanie v ankete Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing pozostáva z piatich kategórií – štyroch hlavných a jednej špeciálnej.

 

  • Elektromobil
  • Elektrické SUV
  • Plug-in hybrid
  • Plug-in hybridné SUV
  • + špeciálna kategória Aplikácia automobilky

 

Ktoré modely boli zaradené do hlasovania?

V každej kategórii sú nominované iné modely, aby ani jeden nikdy nefiguroval v dvoch rozdielnych kategóriách. Do jednotlivých kategórií navrhovali nominácie priamo značky s ohľadom na to, aby išlo o aktuálne predávané modely na Slovensku. Ide o modely, ktoré majú na Slovensku oficiálne predajné zastúpenie, sú dostupné alebo sa dajú predobjednať, a ich cena je teda známa. Aby bol váš hlas platný, je potrebné správne vyplniť vaše kontaktné informácie. Každý môže hlasovať iba raz, duplicitné hlasy budú vymazané.

 

Podrobné podmienky a pravidlá ankety nájdete priamo na webe ElektromobilRoka.sk.

Elektromobil roka 2022 powered by ČSOB Leasing

Elektromobil roka 2022 powered by ČSOB Leasing 

 

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA