Extrémna 4x4 rampa: Brutt monster musíš vyskúšať!

Aj keď máme na našom území dosť kopcov a prevýšení na ktorých sa dá vyblázniť s vozidlami 4x4, je tu stále niečo, čo si človek v teréne jednoducho nevychutná. V Českej republike nájdete túto šialenú 4 × 4 rampu na ktorej si môžete "zašpásovať" s vozidlom, ktoré väčšinou nájdete v prašnom a nedostupnom teréne plnom nástrah a prudkých zmien v riadení. O aký typ vozidla ide? Ešte si nevyskúšal Brutt monster? Je na čase to napraviť! Sleduj video!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
11.09.2015
Diskusia:

Extrémna 4x4 rampa: Brutt...

Auto-moto zaujímavosti

Extrémna 4x4 rampa

Aj keď máme na našom území dosť kopcov a prevýšení na ktorých sa dá vyblázniť s vozidlami 4x4, je tu stále niečo, čo si človek v teréne jednoducho nevychutná. V Českej republike nájdete túto šialenú 4 × 4 rampu na ktorej si môžete "zašpásovať" s vozidlom, ktoré väčšinou nájdete v prašnom a nedostupnom teréne plnom nástrah a prudkých zmien v riadení. O aký typ vozidla ide?

Brutt monsterZdroj: youtube.com

Pre milovníkov "nôh vo vzduchu"

Ak si chcete naplno vychutnať "nohy vo vzduchu a zaklonenú hlavu, táto rampa je skvelým nástrojom§ Nemusíte si lámať hlavu, tým ako najlepšie zvládnuť riadenie a so zatajeným dychom čakať čo sa objaví za budúcou zákrutou!

Brutt monsterZdroj: youtube.com

Výkon 500 koní ťa zatlačí do sedadla!

Väčšina strojov určených na tieto účely je vybavených upravenými V8 motormi, ktoré do vzduchu tlačí až 500 koní! Čo sa stane keď na rampu postavíte silný stroj s nízkou hmotnosťou? Ak si nikdy nič podobné nezažil, budeš unesený!

Silné stroje s nízkou hmotnosťou

Výkonný motor a pevná konštrukcia v kombinácii s relatívne nízkou hmotnosťou priam vyzývajú k zdolávaniu extremného stúpania a skúšaniu vecí, ktoré pravdepobobne žiaden iný off-road nezvládne. Ak máš pochybnosti o bezpečnosti takéhoto adrenalínového zážitku, maj na pamäti, že jazdca chráni extrémne odolná "klietka" a za podobné vyskúšanie vlastných možností sú ľudia ochotní poriadne zaplatiť! Ešte stále váhaš? Sleduj video a nechaj sa inšpirovať!

Video: Extrémna 4x4 rampa Brutt monster!

Možnosť vyskúšať si jazdné vlastnosti

Ak si myslíš, že ide o obyčajný výjazd na mostík, si na omyle! Na videu môžete vidieť, že to chce viacero pokusov, kým sa vodičovi podarí dostať na vrchol! Ak sa rozhodneš vyskúšať podobnú rampu na vlastnej koži, pravdepodobne pochopíš, že pokoriť rampu môže byť omnoho ťažšie ako sa zdá. Podobné skúšobné areály sa tešia veľkej obľube motoristov. Precvičiť si jazdné vlastnosti v skúšobnom teréne je výborný nápad!

Precvičiť si jazdné vlastnosti v skúšobnom teréne je výborný nápadZdroj: youtube.com

Precvičiť si jazdné vlastnosti v skúšobnom teréne je výborný nápadZdroj: youtube.com

Chce to odvahu!

Podobná adrenalínová zábava vyžaduje nemalú dávku odvahy, ideálny spôsob ako sa zbaviť strachu, čo povieš? Vyšplhať sa po rampe vyžaduje určité zručnosti, trúfneš si aj ty? 

Brutt monsterZdroj: youtube.com

zdroj: automotivejustice.com, Polygon - Centrum bezpečné jízdy Libros Ostrava

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video z testu: Bentayga najrýchlejším SUV na svete!Automobilka "pošteklila" fanúšikov prvého SUV Bentley ešte na poslednú chvíľu! Bentayga...7. September, 2015
02Ferrari FXX podpísané Shumacherom: Zberateľský sen je na predaj!Ak patríš k skutočným automobilovým fanúšikom a špecializuješ sa na parádne okruhové...10. September, 2015
03Renault Alaskan: Pick-up, ktorý odvezie až tonu nákladu!Ak je niečo, čo fanušikov tohoto typu áut naozaj zaujíma, je to nosnosť, záujmencov ide...9. September, 2015