Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Ferrari FF monštrum pre 4 osoby: Akcelerácia 0 - 300 km/h!

Najpraktickejšie Ferrari všetkých čias existuje. Odvezie až 4 pasažierov aj s batožinou. Okrem toho sa predvedie na trati! Zvuk motora ťa dostane. Ferrari FF akceleráciu z 0 na 300 km/h musíš vidieť!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
02.04.2022
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: youtube.com/AutoTopNL

Video: Ferrari FF monštrum...

Auto-moto zaujímavosti

Všetci ho túžime vidieť. SUV Ferrari. Bude tu čoskoro. Dovtedy sa poďme potešiť z nemenej praktického Ferrari, ktoré disponuje hneď niekoľkými vysoko cenenými vlastnosťami.

Ferrari FF monštrumZdroj: ferrari.com

Ferrari FF

Ferrari FF v akcii si ťa získa. Či už výzorom alebo výkonom na trati, ide o impozantný automobil, ktorý sa zrodil, aby spojil rýchlostné parametre s výkonom tak ako mnohé iné modely. Stále však dokáže prekvapiť. Dynamika na trati je dôvodom, prečo mnohí majú tento model v hľadáčiku ako vysnívaný automobil.

Ferrari FF interiérZdroj: ferrari.com

GTC4Lusso

Ferrari FF už nefiguruje v programe výroby talianskej automobilky. Zažiaril a slávu si užil aj model GTC4Lusso, ktorý mnohým pripomínal väčší variant Ferrari FF. Čím zaujal najviac? Boli to praktické vlastnosti, rozmery a osobitý systém 4RM (4x4) pohonu. Vozidlo s 2,99 m rázvorom poháňal 6,3-litrový V12 motor. Zákazník ho mohol v prípade potreby nahradiť 3,9-litrovým preplňovaným V8 motorom.

Maximálka 335 km/h

TC4Lusso dokáže zrýchliť z 0 na 100 km/h za 3,7 sekundy! Maximálna rýchlosť je stanovená na 335 km/h. Toto delo bolo oficiálne najrýchlejším 4-miestnym autom v dobe príchodu na trh a potešilo aj zákazníkov, ktorí hľadali praktické parametre. Po sklopení zadných sedadiel prekvapilo až 800 litrami objemu.

Najkrajší superšport 2011 a Najkrajšie combi 2011

Napriek chrumkavej cene s 5 nulami automobilka už po roku evidovala 800 predaných exemplárov. To nie je všetko. Vzhľad. Je dokonalý. Výsledkom posúdenia odborníkmi bolo množstvo ocenení -Najkrajší superšport roka 2011 a Najkrajšie combi roku 2011.

Ferrari FF motorZdroj: ferrari.com

Pohon

Po viac ako dekáde už možno hovoriť o úspechu modelu ako o legende. Fanúšikov mimoriadne poteší pôsobivý zvuk, o ktorý sa postará špeciálny výfuk Capristo. Oheň šľahajúci z výfuku netreba, dokonalé divadlo! Rýchlosť 300 km/h skôr ako zapáliš zápalku. Ferrari pre 4 osoby je to pravé orechové, ak túžiš po všetkom v jednom tele auta. Bez straty praktického potenciálu možno hovoriť o perfektnom spojení vlastností.

Šou na nemeckej diaľnici

S turbom model dobiehal V12 kolegu, nedokázal však pokoriť atmosférické plnenie stále ostrejšej verzie. Čo dokáže atmosférické plnenie? Najlepšie do dokumentuje priložené video na konci článku. Ferrari FF  beštia doslova letí traťou a užíva si to. Zvuk motora ťa úplne dostane.

Ferrari FFZdroj: ferrari.com

Čo dokáže 659-koňové šialenstvo?

Kde inde sa dá predviesť takáto mašina ako na úseku diaľnice s neobmedzenou rýchlosťou? Táto zábava z nemeckej diaľnice je tu, aby si ju pozeral s otvorenými ústami. 659 koní sa postará o poriadne divoký zážitok. K tomu 683 Nm krútiaceho momentu ako bonus! Musíš vidieť na vlastné oči. Sleduj video.

Zdroj: ferrari.com, AutoTopNL@Youtube

Ferrari FF monštum

Video: Ferrari FF monštrum s 6,3 V12 motorom - Akcelerácia 0-295km/h

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Hennessey beštia dá 437 km/h! Pokorí 500 km/h?Hennessey Venom F5 beštia dá 437 km/h! Pokorí aj 500 km/h? Na základe parametrov ide...26. Marec, 2022
02Mercedes s nájazdom 702 080 km takmer ako nový!Mercedes s nájazdom 702 080 km takmer ako nový! Tento unikátny kráľ nájazdu na seba strhne...18. Marec, 2022
03Škoda Octavia Combi: Top stav pri nájazde 537 000 km!Škoda Octavia III combi najazdila za 7 a pol roka slušný počet kilometrov. Napriek tomu...20. Marec, 2022