K nákupu dodávky VW Caddy dostanete jedinečný darček: Caddy Maxi Mini!

Aj ty patríš medzi ľudí, ktorí svoje firemné auto využívajú aj cez víkendy a keď manželka odíde na sedane nemáš inú šancu ako vybrať sa na "špacír" s firemnou dodávkou? Koľko krát sa ti stalo, že si behal po meste s dodávkou a nemohol nájsť parkovanie? Túto situáciu vyriešila automobilka Volkswagen skutočne prakticky!  Prichádza na trh s miniatúrnou dodávkou, s ktorou bude parkovanie v meste hračka!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
01.04.2015
Diskusia:

K nákupu dodávky VW Caddy...

Auto-moto zaujímavosti

Volkswagen vyriešil nepraktické parkovanie 

Aj ty patríš medzi ľudí, ktorí svoje firemné auto využívajú aj cez víkendy a keď manželka odíde na sedane nemáš inú šancu ako vybrať sa na "špacír" s firemnou dodávkou? Koľko krát sa ti stalo, že si behal po meste s dodávkou a nemohol nájsť parkovanie? Túto situáciu vyriešila automobilka Volkswagen skutočne prakticky! Prichádza na trh s miniatúrnou dodávkou, s ktorou bude parkovanie v meste hračka!

Volkswagen Caddy Maxi MiniZdroj: detailingworld.co.uk

Je väčšie skutočne lepšie? A čo parkovanie?

Ked hovoríme o užitkových vozidlách, vieme, že pokiaľ ide o vozidlá dodávkového typu, väčšie je obvykle lepšie. Avšak máme tu problém s parkovacími miestami a ceny pohonných hmôt stále rastú. Volkswagen sa rozhodol, že nájde kompromis a tak prichádza s ultra-kompaktným riešením!

Volkswagen Caddy Maxi MiniZdroj: detailingworld.co.uk

Ideálne pre firmy, ktoré nevyžadujú veľký vnútorný priestor  

Nový VW Caddy Maxi Mini je navrhnutý tak, aby zohľadnil potreby živnostníka, ktorý od dodávky výlučne nepotrebuje dĺžku a výšku. S dĺžkou 2,4 metra je najnovší prírastok do radu Caddy priam ideálnou mestskou dodávkou! Posúďte sami! Novinka je zameraná na firmy, ktoré chcú legendárnu spoľahlivosť a kvalitu Volkswagen dodávky, ale nevyžadujú veľkú plochu vnútorného priestoru, Caddy Maxi Mini je možné zaparkovať v pravom uhle k chodníku a dokážete s ním zaparkovať v naozaj úzkych uličkách, má totiž kruh otáčania iba štyri metre! 

Výborný marketingový ťah automobilky Volkswagen!Zdroj: detailingworld.co.uk

Caddy Maxi Mini ako bonus ku kúpe vozidla

Vedúci vývoja nových produktov a oddelenia pre užitkové vozidlá Volkswagenu Dr Avín A'laf, povedal: "Caddy Maxi Mini je ideálne vozidlo pre druhy podnikania, ktoré nevyžadujú nadrozmerné priestorové riešenie a kupujúci tak neplatí za miesto, ktoré nepotrebuje! "Balíček fun-size budú cenovo konkurencieschopné, na trh by sa model mať dostať už čoskoro. Vedúci vývoja nových produktov sa vyjadrili: "Vidíme Caddy Maxi Mini ako ekvivalentu čokolády v supermarkete pri pokladni," dodal Dr. Allaf. "Dúfame, že keď zákazníci prídu a kúpia jednu z našich mnohých ocenených full-size dodáviek, ocenia, že dostanú Caddy Maxi Mini ako malý darček k nákupu." Čo poviete na takéto riešenie? Možno sa raz dočkáme aj takéhoto príjemného prekvapenia, budeme si však ešte musieť počkať! Pekný prvý apríl od tímu Autobazar.EU!  

zdroj: detailingworld.co.uk

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Lincoln Continental: Budúca najluxusnejšia limuzína na trhu?S elegantnou siluetou a novou stredovou mriežkou z chrómu Continental ohlasuje príchod...30. Marec, 2015
02Hľadáš lukratívnu prácu? Porsche dáva ročný bonus 8600 eur!Čo sa týka hľadania dobre platenej práce je to väčšinou poriadny boj. Mnoho z nás pracuje...30. Marec, 2015
03Video: Driftovačka vo vzduchu akú si nevidel!Pozrite si, čo dokáže 707-koňový Dodge Challenger Hellcat na plošine zdvihnutej do výšky...29. Marec, 2015