Keď sa vášeň pre autá stretne s poctivou prácou

Keď v roku 2018 otváral Martin Pešek svoj vysnívaný predaj zánovných jazdených vozidiel, sľúbil si, že reputáciu firmy CENTRO Business s.r.o. postaví na kvalitných službách, overených autách a výnimočnom prístupe ku klientovi. Dnes, po troch rokoch, za ním stoja desiatky nadmieru spokojných zákazníkov, čo len dokazuje, že svoje slovo stále drží.   

PR článok v Auto-moto zaujímavosti
07.01.2022
Diskusia:
Zdroj: CENTRO Business

Keď sa vášeň pre autá...

Auto-moto zaujímavosti

Ak hľadáte na Slovensku poctivého predajcu s výnimočným prístupom ku zákazníkovi, rozhodne by ste mali navštíviť CENTRO Business s.r.o.. U predajcu Martina Peška sa môžete spoľahnúť, že kúpite preverenú a dôsledne preskúmanú zánovnú jazdenku za primeranú cenu. Prémiové vozidlá kúpite vždy so zmluvnou garanciou technického stavu, pôvodu a s doživotnou zárukou na stav tachometra.   

 

Keď sa vášeň pre autá stretne s poctivou prácou  Zdroj: CENTRO Business


Profesionálny prístup 

CENTRO Business vznikol z vášne pre autá, čo je cítiť aj v prístupe k ponúkaným vozidlám. Dáva si záležať najmä na dôkladnej prezentácii, ktorá zahŕňa veľké množstvo profesionálnych fotografiíkde sú viditeľné aj najmenšie detaily, úplné a prehľadné popisy inzerátov a umiestnenie TOP ponuky na najväčších inzertných portáloch.   

Keď sa vášeň pre autá stretne s poctivou prácou  Zdroj: CENTRO Business


Spokojnosť zákazníkov je kľúčová  

Pre Martina Peška je veľmi dôležité, aby boli jeho zákazníci maximálne spokojní s kúpou nielen v deň predaja, ale aj dlho po ňom. Preto sú všetky ponúkané vozidlá pred predajom riadne skontrolované znalcom alebo odbornou firmou, ktoré dôkladne preveria ich technický stav. Súčasťou predaja sú všetky znalecké posudky a dokumenty, takže máte istotu, že vás neprekvapia nedostatky, ktoré by chcel predajca skrývať. CENTRO Business sa pred kúpou vozidla taktiež nebráni prehliadke v autorizovanom servise danej značky a odporúča to aj kupujúcemu.  

Keď sa vášeň pre autá stretne s poctivou prácou  Zdroj: CENTRO Business


Preverené prémiové značky  

Prémiová ponuka CENTRO Business pochádza prevažne z riadne ukončeného operatívneho leasingu z členských krajín Európskej únie. Najčastejšie ide o štáty ako Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Belgicko, Holandsko, Dánsko a Švédsko. Vozidlá sú zakúpené v dražbe leasingových spoločností.  

Taktiež máte garantovaný predaj bez rizika dlhu na DPH. Pri kúpe obdržíte faktúru s vyčíslenou DPH pri vstupe do Slovenskej republiky podľa platnej daňovej legislatívy.    

Keď sa vášeň pre autá stretne s poctivou prácou  Zdroj: CENTRO Business

 

Niečo navyše  

Kúpou a predajom vozidiel to ale v CENTRO Business nekončí. Ak si chcete napríklad poistiť auto, no nemáte prehľad o zmluvnom poistení, ochotne vám vystavia porovnanie cien. Taktiež vám pomôžu uzavrieť PZP online, a to už od 52 €.  

Aby ste mali prehľad o najnovších ponukách, môžete sa zapísať do ich newslettera. Všetky novinky vám prídu do mailu a tak vám už nič neujde. 

 

_________________________________________________________________________________ 

FACEBOOK

WEB

 

Späť na magazín

Diskusia k článku