Luxusná Škoda Fabia: Interiér drahší ako samotný automobil!

Väčšina automobilových nadšencov obdivuje luxusné verzie drahých modelov. Bežné modely ostávajú stranou a to je škoda. Známy úpravca sa to rozhodol zmeniť a doprial jednému z obyčajných modelov priestor na slávu. Tento netradičný exemplár Fabie s luxusnou výbavou si nenechaj ujsť! 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
18.10.2016
Diskusia:

Luxusná Škoda Fabia:...

Auto-moto zaujímavosti

Väčšina automobilových nadšencov obdivuje luxusné verzie drahých modelov. Bežné modely ostávajú stranou a to je škoda. Známy úpravca sa to rozhodol zmeniť a doprial jednému z obyčajných modelov priestor na slávu. Tento netradičný exemplár s luxusnou výbavou si nenechaj ujsť!

Škoda Fabia s luxusným interiérom od Carlex DesignZdroj: carlexdesign.com

Luxusná Fabia?

Ak chceme nájsť spoločnosť, ktorá sa rozhodne pre podobnú úpravu, je jasné, že sa nesmieme príliš vzdialiť od domovskej automobilky. Škoda Fabia preniká do tuningového sveta len okrajovo, aj napriek tomu z času na čas neunikne pozornosti niektorého úpravcu.

Škoda Fabia s luxusným interiérom od Carlex DesignZdroj: carlexdesign.com

Interiér v znamení športovej elegancie

Ďalšiu príležitosť zaujať dostala od poľskej tuningovej spoločnosti Carlex Design, ktorá si nedávno „podala“ exteriér Fordu Transit Connect. Fabia dostala kožené anatomicky tvarované sedadlá, kožou a červenou niťou obšitú palubovku a ďalšie prvky, ktoré zaručene pritiahnu pozornosť!

Škoda Fabia s luxusným interiérom od Carlex DesignZdroj: carlexdesign.com

Pravá koža všade!

Úpravca však interiér len nedoladil koženými prvkami tu a tam. Keďže ide o úpravu na želanie zákazníka, dá sa predpokladať, že želané prvky idú do extrému. Kožený „look“ dostala netradične aj stredová konzola, radiaca páka, kryt ručnej brzdy a tiež dverové panely. Červené obšitie dokonale ladí s čierno čiernym interiérom a športovým vzhľadom s nádychom luxusu a elegancie.

Škoda Fabia s luxusným interiérom od Carlex DesignZdroj: carlexdesign.com

Nezaujímavý interiér je preč

Úpravca si vzal do „parády“ nudný interiér Fabie, ktorý podrobil poriadnej dávke zmien. Jediné čo z pôvodnej Fabie ostalo je čierny lakovaný dekor palubovky a béžový strop. Je trochu na škodu, že sa podľa dostupných informácii táto konkrétna Fabia nedočkala aj zásahu pod kapotou. Aj napriek tomu však môže táto Fabia konkurovať interiéru luxusných automobilov vyšších tried, posúď sám!

Škoda Fabia s luxusným interiérom od Carlex DesignZdroj: carlexdesign.com

Ako zdvojnásobiť cenu Fabie?

Úpravca síce oficiálne nezverejnil cenu tohto exemplára, ale ak počítame so základnou cenou Fabie, je jasné, že podobnou úpravou hodnotu vozidla oproti pôvodnej verzii minimálne zdvojnásobil! Ako sa ti táto premena páči?

Zdroj: moto.pl, 4tuning.ro, carlexdesign.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Man a Neoplan: Autobusy s komfortom limuzíny!Moderná doba prináša inovácie aj do sveta autobusovej dopravy. S týmito autobusmi si...10. Október, 2016
02Video: Nikdy neotváraj dvere na aute iným ako holandským spôsobom!Banálne otváranie dverí auta patrí medzi najnebezpečnejšie manévre. Aj napriek tomu tento...17. Október, 2016