Najkrajší Veyron všetkých čias!

Posledný, celkovo šiesty model zo série "Legends Veyron," je vyjadrením pocty Ettorovi Bugattimu a modelu 41 Royale. Čo ponúkne toto vozidlo, ktoré môžete mať v garáži za cenu 19 miliónov dolárov pred zdanením? Označujú ho za najkrajší Veyron všetkých čias! Pozrite si ho v článku!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
17.08.2014
Diskusia:

Najkrajší Veyron všetkých...

Auto-moto zaujímavosti

Posledný model zo série "Legends Veyron"

Posledný, celkovo šiesty model zo série "Legends Veyron," je vyjadrením pocty Ettorovi Bugattimu a modelu 41 Royale. Tento model sa pripojil do "siene slávy" k ostatným piatim modelom predstaveným na Pebble Beach. Čo ponúkne toto vozidlo, ktoré môžete mať v garáži za cenu 19 miliónov dolárov pred zdanením? Mohol by to byť najkrajší Veyron všetkých čias, čo poviete?

Najkrajší Veyron všetkých čias!

Stačí jeden pohľad na dokonalé prevedenie a osemciferné výdavky hneď začnú dávať zmysel. Tento model bol inšpirovaný 1932 Type 41 Royale.

The Final 'Legends' Bugatti Veyron Is Simply Stunning

Predná časť Ettore Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse je vyrobená z ručne lešteného hliníka s uchvacujúcim leskom. Bugatti tvrdí, že je jediným výrobcom, ktorý využíva takýto typ lakovaného hliníku na vozidle. Zadná časť vozidla je tmavomodrá, konštruovaná z uhlíkových vlákien.

The Final 'Legends' Bugatti Veyron Is Simply Stunning

Šperk medzi superšportmi

Tmavomodré leštené ráfiky sú tiež jedinečným prvkom, povestné slávnymi Ettoreho "ôsmimi lúčmi." Bugatti mriežka a logo EB sú vyrobené z platiny, pretože platina je cennejšia ako zlato. Ettoreho podpis je vyrytý do nádrže a olejového viečka čistým striebrom. To dodáva punc luxusu.

The Final 'Legends' Bugatti Veyron Is Simply Stunning

The Final 'Legends' Bugatti Veyron Is Simply Stunning

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Totálny úlet: Jet bicykel vám vyrazí dych!Ak by ste mali niekomu vysvetliť význam slova "totálne šialenstvo," použiť by ste mohli aj...15. August, 2014
02Pápež František odmieta limuzíny: Aké vozidlo si vybral? Pápež František pravidelne prekvapuje svojim nekonvenčným postojom k bohatstvu. V Južnej...14. August, 2014
03Tragická smrť pretekára Nascaru priamo v závodeSvet motošportu zažil ďalšiu tragickú udalosť! Vyhasol život mladého jazdca, stalo sa tak...13. August, 2014