Nová služba Premium a nový balíček Až na Mesiac

Od 1.12.2020 môžete na zvýhodnenie vášho inzerátu využívať novú doplnkovú službu Premium. Čo to vlastne je a aké benefity sa v ňom nachádzajú?

Pipo v Oznámenia Autobazar.EU
09.12.2020
Diskusia:

Nová služba

Oznámenia Autobazar.EU

Výhody doplnkovej služby Premium:

 

  1. Prvé miesto vo vyhľadávaní- každých 7 dní, počas aktívnej služby Premium sa váš inzerát zobrazí na úplne prvom mieste vo vyhľadávaní inzerátov! Čas aktualizácie pozície vo vyhľadávaní závisí od času zakúpenia služby. Ak ste si službu zakúpili napríklad v utorok 1.12. o 13:30, tak každý 7. deň počas platnosti služby sa v čase o 13:30 váš inzerát dostane na prvú pozíciu vo vyhľadávaní.
  2.  Pozícia nad topovanými inzerátmi s označením PREMIUM – so službou Premium sa váš inzerát bude zobrazovať na popredných miestach spolu s označením PREMIUM. Všetky inzeráty s aktívnou službou Premium sa budú vždy zobrazovať vo vyhľadávaní pred topovanými inzerátmi. 
  3. Väčšia náhľadová fotka - vďaka službe Premium bude váš inzerát zvýhodnený aj väčšou náhľadovou fotkou vo výsledkoch vyhľadávania. Okrem prvých pozícií vo výsledkoch tak budete vždy na očiach aj vďaka väčšej náhľadovej fotke.
  4. Až 3 fotky vo výsledkoch - kým v inzerátoch, ktoré nemajú aktivovanú službu Premium, sa zobrazuje v náhľade inzerátu len jedna fotka, tak vďaka službe Premium sa v náhľade vášho inzerátu zobrazia až 3 fotky vrátane prvej veľkej náhľadovej fotky. Váš inzerát neprehliadne nikto!
  5. Viac parametrov vo výsledkoch - súčasťou doplnkovej služby Premium je aj výpis viacerých informácii v náhľade inzerátu vo výsledkoch vyhľadávania. 
  6.  Exkluzívne len na Autobazar.EU - inzerát s aktívnou službou Premium sa zobrazuje len na najväčšom online autobazári na Slovensku! Preto viac nečakajte so zakúpením tejto služby a využívajte jeho výhody na webe, ktorý je jednotkou na trhu.

Cena služby Premium je 10 € na 7 dní.

Nová služba Premium a nový balíček Až na MesiacZdroj: Autobazar.EU

 Nová služba Premium a nový balíček Až na MesiacZdroj: Autobazar.EU


Využite túto službu ešte výhodnejšie v balíčku Až na Mesiac

Vďaka tomu, že súčasťou tohto balíčka je aj doplnková služba Premium, tak všetky vyššie spomínané výhody tejto služby budú na vašom inzeráte aktivované. To však nie je všetko!  Kúpou balíčka si ušetríte ako čas, tak aj peniaze, nakoľko tento 30-dňový balíček je cenovo výhodnejší a stojí 34,90 €.

S výhodami balíčka ešte nekončíme. Pri jeho zakúpení sa váš inzerát prezdieľa aj na ďalších najväčších auto-moto portáloch, a to autobazar.sk a autovia.sk. Už viac neváhajte a vyskúšajte nové služby na Autobazar.EU. Prejdite do vašich Aktuálnych inzerátov a vyskúšajte nové služby. Malý krok pre ľudstvo, ale obrovský krok pre váš inzerát.

Nová služba

Späť na magazín

Diskusia k článku