Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Nové autá

Kúpa auta je pre mnohých veľkou udalosťou. Iste, nájdu sa zanietenci, ktorí menia autá ako ponožky, no obvykle človek kupuje auto s vidinou dlhoročnej služby. V poslednej dobe stúpali ceny všetkého, autá v tomto trende neboli výnimkou. Ceny áut stúpli, no stále je tu možnosť dostať sa ku nim za rozumné peniaze.

Dávid v Auto-moto zaujímavosti
19.11.2023
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: bestsellingcarsblog.com

Nové autá

Auto-moto zaujímavosti

Nové autá za lepšiu cenu?

Mnoho ľudí pri kúpe auta uprednostní niekoľko rokov staršie jazdené vozidlo, ktoré je možno vyššej triedy, no už má čosi za sebou. Obvykle je zaužívané, že nové auto býva neprimerane drahé. Nie vždy to tak musí byť. Občas sa stačí len spýtať a benefity môžu prevažovať nad ušetrenými financiami.

Je pochopiteľné, že nové auto bude stáť viac, ako jazdené. Nie vždy musí byť rozdiel až tak závratný. Hlavne ak chcete kupovať auto, ktoré nemá veľa najazdené. Tu nebýva rozdiel medzi novým autom až tak závratný, hlavne ak sa vám podarí využiť nejakú akciu. Alebo sa stačí predajcu rovno spýtať na zľavu, prípadne nejakú štandardne príplatkovú výbavu navyše v rámci ceny. Razom môže byť rozdiel v cene na prijateľnej úrovni.

Výhody kúpy nového auta

A aké benefity vám dá kúpa celkom nového auta? Nuž, nové auto ucítite okamžite. Doslova. Vôňa nového auta je skrátka niečo, na čo sa nezabúda. Budete prvým majiteľom, ktorý má osud auta vo vlastných rukách. Takže ak sa o neho budete pravidelne starať, viete, akej starostlivosti sa mu dostalo. Nehovoriac o záruke, žiadnych obavách zo zanedbanej údržby či stočených kilometrov. Skrátka tu máte záruku perfektného technického stavu, akú nijak inak nezískate 

Ďalším benefitom je možnosť nakonfigurovať si všetko na svojom aute presne podľa vlastných predstáv. Vyberiete si prvky výbavy, aké chcete, farbu karosérie a podobne. Iste, občas sa musíte zmieriť s tým, že sa predĺži doba dodania, no možnosť výberu auta podľa predstáv má svoju cenu. Takúto voľnosť ale inak nemáte.

Nové autáZdroj: bestsellingcarsblog.com

Kde hľadať nové autá?

Nové autá sa navyše dajú kúpiť aj prostredníctvom portálu Autobazar.EU. Iste, nie je e-shop kde kliknite a za auto rovno zaplatíte, no pri každom novom aute máte informácie o predajcovi, ktorého môžete navštíviť, auto si pozrieť, prípadne sa na ňom aj previezť a rozhodnúť sa. Navyše nie ste obmedzení len jedným predajcom, môžete si vyberať z množstva overených predajcov podľa ich lokality, ponúkaného portfólia áut alebo podľa čohokoľvek, čo je pre vás pri kúpe nového auta podstatné. Títo predajcovia vám navyše radi poradia aj ohľadom financovania, nastavia vám optimálne podmienky, prípadne poradia s leasingom. Pri mnohých inzerátoch je dokonca zobrazená leasingová kalkulačka, kde si viete predbežne vypočítať mesačnú splátku, čo je rozhodne veľká výhoda. Budete si vedieť vopred zistiť, ako kúpa nového auta ovplyvní vaše financie.

Nesmiernym benefitom kúpy nového auta prostredníctvom Autobazar.EU je široká a prehľadná ponuka, akú inde nenájdete. Množstvo výrobcov, modelov a stupňov výbavy vyhovie aj tým najnáročnejším zákazníkom. Všetky nové autá sú navyše už vyrobené, takže odpadá problém s čakaním na vyrobenie vášho bysnívaného auta, stačí si len vybrať.

Kúpu auta, predovšetkým nového auta si je dobré niekoľkonásobne premyslieť. Nejde o malú vec a minimálne s výberom vhodného auta si viete pomôcť, keď si z pohodlia domova viete vybrať to ideálne pre vás na pár kliknutí. Aby to bolo ešte jednoduchšie a komfortnejšie, celý zoznam nových áut z portálu Autobazar.EU máte pred sebou jeden klik priamo na TOMTO mieste.

Zdroj foto: bestsellingcarsblog.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA