Nové šialenstvo: Dodávka s Pokémonmi loví ľudí!

Po tom, čo svet zachvátil Pokemon Go ošial, je tu novinka! Teraz sa úlohy obrátili. Pokémoni útočia na nič netušiach ľudí v uliciach mesta! Konečne niečo pre odporcov "Pokemon Go" šialenstva! Obrátené pravidlá a hon na ľudí! Nový pokemon prank musíš vidieť! Sleduj video!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
06.08.2016
Diskusia:

Video: Nový Pokemon Go...

Auto-moto zaujímavosti

Nové šialenstvo

Po tom, čo svet zachvátil Pokemon Go ošial, je tu novinka! Teraz sa úlohy obrátili. Máš dosť pozerania sa na ľudí ťukajúcich do svojich smartfónov a loviacich nejakých stupidných pokémonov? Nová hra je odplatou pre ľudí! Pokémoni útočia na nič netušiach ľudí v uliciach mesta! Zrejme v najbližších dňoch uvidíme stovky Pikachu postavičiek ako naháňajú a triafajú ľudí s obrými „monster pokeball“ guľami! 

Vylepšený Pokemon GOZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Niečo pre odporcov Pokemon Go naháňačiek

Bolo otázkou času, kedy sa celý systém Pokemon Go zrúti a informácie o katastrofálnych dôsledkoch ľudí používajúcich aplikácie vo svojich mobilom zapríčinia, že hra prestane ľudí baviť. Na tento moment si ešte predsa len počkáme, a aj keď každý ošial raz skončí, máme tu pokračovanie bláznivej naháňačky za žltými potvorami! Ulice miest zaplavujú skupiny ľudí prezlečených za žlté postavičky, ktoré vykonávajú „pomstu“ Pokémonov! Ak by pred rokom niekto povedal, že sa budeme pozerať na pokémonový ošiaľ, brali by sme ho za blázna. Dnes sa táto predstava stala skutočnosťou. Koho nezaujal lov Pokémonov, pre toho je určený lov na ľudí!

Vylepšený Pokemon GOZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Odporcovia vs. fanúšikovia

Pokemon mánia rozdelila svet na dve polovice. Odporcovia pochybujú o zdraví ľudí, ktorí tejto vášni prepadli a fanúšikovia vyzdvihujú pozitívny dopad na zdravie. Ak pochybuješ o zdraví ľudí zabávajúcich sa touto aktivitou, možno ťa presvedčí množstvo nadšencov presviedčajúcich o opaku. Začína sa čoraz častejšie hovoriť o pozitívnych účinkoch zvýšenej pohybovej aktivity u ľudí, ktorí tejto vášni prepadli. Dôvodov na takúto nahánačku po meste môže byť pritom hneď viacero. Niekto z nudy, na odstránenie stresu, kvôli zábave, alebo po novom, kvôli vybíjaní prebytočnej energie na nič netušiacich okoloidúcich!

Vylepšený Pokemon Go!Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Namiesto lovu Pokémonov – lov na ľudí

Utvorenie názoru na nový ošial, ktorý zasiahol svet, je na tebe. Vzhľadom na obrovské množstvo ľudí a videí, v ktorých prezlečení za žlté postavičky vyskakujú z dodávok, naháňajú bežčov a triafajú ľudí pokeball guľami, možno hovoriť o fenoméne. Môže sa však stať, že „pomsta Pokémonov“ osloví aj odporcov "Pokemon Go" šialenstva! Obrátené pravidlá a hon na ľudí! Nový Pokemon prank musíš vidieť! Sleduj video na konci článku! 

Vylepšený Pokemon GOZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Nikdy nelov počas šoférovania! 

Video z lovu vo švajčiarskom meste Bazilej sa okamžite stalo hitom internetu! Dávajme si pozor, môže sa stať, že za nami zrazu pobeží obrovský Pikachu a bude nás triafať pokéloptou! Dobrá rada na záver? Nikdy nelov Pokémonov ani ľudí počas šoférovania! 

Nikdy nelov Pokémonov ani ľudí počas šoférovania!Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Zdroj: autoevolution.com, irishexaminer.com, mirror.co.uk

Video: Nový Pokemon Go prank!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Drsné video: Najhoršie nehody na cestách!Porušuješ pravidlá premávky? Správaš sa na cestách ako nesmrteľný jazdec z videohry? Tento...5. August, 2016
02Najlepšie pracovné bonusy? 19 superšportových BMW i8 ako darček!Futbalový svet je úzko prepojený s automobilovými skvostami. Futbalisti sa predbiehajú v...6. August, 2016
03Video: Ako sa asfaltujú cesty v Rusku? Level expert!Ruské videá s automobilovou tématikou patria väčšinou k tým, ktoré ukazujú ako to...30. Júl, 2016