Novinka: Farbu meniaci interiér

Sedíte v aute s čiernym interiérom a zrazu zatúžite po zmene, povedzme na béžovú, ktorá by sa lepšie hodila napríklad na horúci letný deň? Alebo chcete okúzliť s červeným interiérom pri výnimočnej príležitosti? Interiér meniaci farby je vo fáze konceptu!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
12.08.2014
Diskusia:

Novinka: Farbu meniaci...

Auto-moto zaujímavosti

Johnson Controls ponúka zmenu farby interiéru

Sedíte v aute s čiernym interiérom a zrazu zatúži po zmene, povedzme na béžovú, ktorá by sa lepšie hodila napríklad na horúci letný deň? Alebo chcete okúzliť s červeným interiérom, ktorý je ale počas bežných dní pre vás príliš výstredný? Firma Johnson Controls má pre vás odpoveď!

Novinka: Farbu meniaci interiér

Podľa najnovšej správy zverejenej na portáli Automotive News, americký výrobca komponentov pracuje na vývoji vnútorných plôch, ktoré by mohli v skutočnosti mení farbu podľa špecifikácií vodiča - posúva myšlienku nastavenia želaného osvetlenia na úplne novú úroveň.

Novinka: Farbu meniaci interiér

Projekt je zastrešený prostredníctvom novej 7500000000 dolárovovej spolupráce s Yanfeng Automotive Trim Systems v troch R&D centrách v Nemecku, Šanghaji a Michigane.

Novinka: Farbu meniaci interiér

Aj keď myšlienka zmeny farby interiéru panelov je stále vo fáze konceptu, môžeme sa smelo tešiť na ďalšiu špecialitu v možnostiach úprav. Aj ak sa s touto myšlienkou nepopasuje tento projekt, určite už v blízkej budúcnosi bude podobná možnosť ďalšou voľbou pri výbere komponentov.

Novinka: Farbu meniaci interiér

Pozdáva sa vám alebo si počkáte na finálny produkt a hodnotenia prvých zákazníkov?

zdroj: www.automotivenews.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Súboj Titanov: Nemecký vs. ruský traktorAko môže dopadnúť súboj nového nemeckého traktora so starým ruským traktorom? Máte tip na...11. August, 2014
02Video: Na Lamborghini s kladivami?Myslíte si, že je jednoduché len tak zničiť superšport za 750 tisíc dolárov? Predstavte si,...9. August, 2014
03Video: Ako odhaliť zlatokopku?Ponuku na odvoz v "neoranžovom" krásavcovi táto dáma z nezistených príčin odmietla. Chcete...10. August, 2014