Nový Harley-Davidson tvoj za 6 324 eur!

Chce to nový Harley-Davidson? Teraz na Harleya nemusíš čakať a šetriť pol života! Vďaka programu Easy Ride je Harley-Davidson Street 750 tvoj za neuveriteľnú cenu - len za 6 324 eur! Nenechaj si ujsť príležitosť vlastniť stroj kultovej značky Harley! Viac v článku! Sleduj video!  

rufus v Reklamné články
22.03.2017
Diskusia:

Video: Harley-Davidson za...

Reklamné články

Chce to nový Harley-Davidson? Teraz na Harleya nemusíš čakať a šetriť pol života! Vďaka programu Easy Ride je Harley-Davidson Street 750 tvoj za neuveriteľnú cenu len 6 324 eur!

Harley-DavidsonZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Harley-Davidson Street 750

Veľkosťou menší, obratnejší a najmä lacnejší! Taký je model Harleya, ktorý môžeš vlastniť aj ty bez toho, aby si šetril do dôchodku alebo obetoval celoživotné úspory! Harley-Davidson Street 750 je vstupným modelom do „Harley“ sveta. Svojimi jazdnými vlastnosťami sa však vôbec nemusí hanbiť. Je konštruovaný a navrhnutý tak, aby oslovil tých, ktorých segment motocyklov značky Harley v minulosti obchádzal. Časy sa však menia!

Harley-Davidson Street 750Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Harley-Davidson dostupný pre masy

Harley si berie „na paškál“ mladšie ročníky, ktoré sú menej majetné a doteraz boli mimo segmentu zamerania prísne orientovanej politiky svetoznámej firmy. Prečo? Nádherne to vysvetľuje komentár vo videu na konci článku. Výrobca kultových motocyklov sa rozhodol, že pôjde cestou hľadania zákazníkov, ktorí u značky Harley ostanú na celý život.  

Harley-Davidson Street 750Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Program Easy Ride

Vďaka programu Easy Ride máš aj ty šancu získať model Street 750 za neuveriteľne nízku cenu! Harley Street 750 môže byť tvoj len za 6 324 eur s daňou! Ak chceš viac, môžeš si vybrať z modelov Dyna a Sportster s objemom 1200 cm³ a uplatniť si na ne bezplatný servis po dobu 2 rokov! Pre ktorú ponuku sa rozhodneš? Na Harleya netreba viac čakať! Michal Fric, Marketing Manager Harley-Davidson pre strednú a východnú Európu, má jasný zámer. Aký? Pritiahnuť k značke mladú generáciu, ktorá o motocykloch Harley môže zväčša len snívať!

Harley-Davidson Street 750Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Harley-Davidson Street 750Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Harley dostupný aj pre teba!

Chceš vedieť viac? Informácie nájdeš u predajcov značky Harley-Davidson v SR. Sleduj video a nenechaj si ujsť príležitosť vlastniť stroj kultovej značky Harley! 

Harley za bezkonkurenčnú cenu!

Harley-Davidson Street 750

Zdroj: harley-davidson.com

Video: Harley-Davidson za 6-tisíc eur!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nástupca CC-čka a Phaetonu: VW Arteon útočí na Superb! V modelovej ponuke Volkswagenu najvýraznejšie svieti Passat. Obľúbené „cécečko“ udáva smer...18. Marec, 2017
02Auto roka štartuje na Slovensku: 600 predobjednávok + navrhni si sám Kodiaq vizualizér!600 Slovákov si objednalo Kodiaq bez toho, aby v ňom sedeli! Čo stojí za úspechom auta roka...4. Marec, 2017
03Hybridné delo Mercedes-Benz AMG GT: Výkon 805 koní, stovka za 3 sekundy!AMG GT Concept. Štúdia Mercedesu-Benz, ktorá sa chystá konkurovať najlepším značkám na...16. Marec, 2017