Nový VW Golf 2020: Prvé foto pred odhalením osmičky!

Oficiálne predstavenie nového bestselleru až 24.10. Prvé fotograie nového ekologickejšieho Golfu sú vonku už dnes - 8 dní pred odhalením. Ako sa ti páči exteriér, interiér novinky? Nenechaj si ujsť prvé zábery!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
16.10.2019
Diskusia:

Video: Nový VW Golf 8 (2020)

Auto-moto zaujímavosti

Špionážne zábery sú mimoriadne populárne. Fotografie zachytávajúce najnovšie mašiny, ktoré neboli oficiálne predstavené a dostali sa na internet pred samotnou premiérou, sú vyhľadávaným terčom automobilových fanúšikov. Únik prvých špionážnych fotografií vždy poteší. Pozri si novinku na vlastné oči.

VW Golf 2020 VIII. generácie - unikli prvé fotografieZdroj: facebook.com/SomFanusikVolkswagenov@

VW Golf 2020 – prekvapenie VIII. generácie

Tento biely exemplár bol nafotený na špionážnych fotografiách ešte pred oficiálnym odhalením, ktoré sa uskutoční 24.10. V 8 dňovom predstihu si môžeme pozrieť horúcu novinku, ktorá sľubuje vylepšené parametre a zmenu dizajnu.

VW Golf 2020 VIII. generácie - unikli prvé fotografieZdroj: facebook.com/SomFanusikVolkswagenov

Novinka s vylepšeným dizajnom?

Nafotená podoba zachytáva celkovú podobu modelu. Pred rokom sa hovorilo najmä o kompletnej zmene dizajnu interiéru. Ako sa ti nový návrh páči? Slovákovi sa na jeho záberoch podarilo zaznamenať jeho reálnu exteriérovú aj interiérovú podobu.

Pôvodne ohlásená podobaZdroj: youtube.com/ Motorsport Magazine

Pohon

Oblejšie línie a známe dynamické vlastnosti sú vítaným krokom automobilky. Zákazník si bude vyberať z viacerých motorových špecifikácii. Nový Golf je dostupný s 1,0 TSI, 1,5 TSI alebo 2,0 TDI motorom.

VW Golf 2020 VIII. generácie - unikli prvé fotografieZdroj: facebook.com/SomFanusikVolkswagenov@

Prevodovka + emisie

Hybridný a plug-in hybridný variant ponúka spoľahlivú 7-stupňovú DSG prevodovku, ktorá zabezpečí plynulé radenie. Automobiloví špecialisti majú k dispozícii aj novú manuálnu prevodovku, ktorá sa vyznačuje nečakane pôsobivými emisiami CO2. Nízke emisie sú základným lákadlom novinky.

Svetlá

Zmeny sa dotkli niektorých detailov masky a celkového prevedenia svetiel. Novinka používa modernú LED technológiu, ktorú presadila aj u iných modelov. Nárazníky sú inšpirované športovými prevedeniami a skvele dotvárajú celkový dojem z vozidla.

VW Golf 2020 VIII. generácie - unikli prvé fotografieZdroj: facebook.com/SomFanusikVolkswagenov@

Interiér

Na prvý pohľad poteší zväčšený kokpit nazvaný Innovision, ktorý ponúkne pasažierom nielen viac priestoru. O pohodlie počas jazdy sa postará analógový prístrojový štít a bežný tlačidlový panel, na ktorý sme zvyknutý rovnako ako na dostupné klasické ovládacie prvky. Model ponúkne tiež vylepšené hlasové ovládanie, ktoré sa postará o intuitívnejší prístup k nastaveniam.

Nedostatky

Niektorí zákazníci kritizujú na Golfe časté technické problémy. Bolo by potrebne doriešiť usadzovanie G13, trhanie variantu TSI za studena a ďalšie nedostatky, ktoré Golfu kazia inak skvelé meno. Ak sa to automobilke podarí, pozeráme sa na jasného bestsellera nastávajúce obdobia.

Novinka z Bratislavy

Kto z nás by si nechal ujsť pohľad na novinku Volkswagenu? Tieto zábery po zverejnení na internete okamžite vyvolali vášnivú debatu. Verejnosť sa rozdelila na 2 tábory. Jeden tábor nový ekologickejší Golf vychvaľuje, druhý tábor vyjadruje nespokojnosť s exteriérovou a interiérovou podobou. Ku ktorému táboru sa pridáš? Ako sa ti novinka z Bratislavy páči?

VW Golf 2020 VIII. generácie - unikli prvé fotografieZdroj: facebook.com/SomFanusikVolkswagenov@

Zdroj: SomFanusikVolkswagenov@Facebook

Nový VW Golf 2020: Prvé foto pred odhalením osmičky

Video: Nový VW Golf 8 (2020)

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Scania AXL: Nákladné auto budúcnosti bez kabíny8-kolesová Scania AXL si zaručene získa pozornosť. Môže za to atypický dizajn, netradičné...10. Október, 2019
02Vzácne BMW M3 za 19 990 €: Prerobené na dízlový pohonNetradičný alebo skôr nepochopiteľný nápad. Zákazník si nechal prerobiť vzácne BMW M3 na...6. Október, 2019
03Nové Porsche Taycan Turbo S: Akcelerácia 0-100 km/h za 2,7 sekundy!Porsche Taycan - extrémna mašina s brutálnymi parametrami. Čo dokáže na trati? Šialená...12. Október, 2019