Pozrite sa, ako bude vyzerať nový detail inzerátu

Posvietili sme si na dizajn detailu inzerátu a prispôsobili sme ho vašim potrebám. Okrem dizajnových úprav sa môžete tešiť na niekoľko veľkých užívateľských zmien, ktoré vám zásadným spôsobom zjednodušia orientáciu v inzerátoch na našom portáli.

Pipo v Oznámenia Autobazar.EU
27.10.2021
Diskusia:
Zdroj: Autobazar.EU

Pozrite sa, ako bude...

Oznámenia Autobazar.EU

Veľké upratovanie údajov

Jedným z nosných cieľov redizajnu detailu inzerátu bolo sprehľadniť pre vás všetky informácie o vozidle a predajcovi. Preto sme sa v prvom rade zamerali na kontaktný formulár, parametre a výbavu vozidla. V novoupravenom boxe nájdete prehľadnejšie informácie o predajcovi a spôsoboch kontaktovania.

Pozrite sa, ako bude vyzerať nový detail inzerátuZdroj: Autobazar.EU


Informácie o vozidle zoskupené v jednom textovom bloku sú už taktiež minulosťou. Po novom uvidíte výbavu vozidla a parametre prehľadne vypísané pod sebou a zoradené v blokoch, vďaka čomu sa budete môcť omnoho lepšie orientovať v ponuke.

Pozrite sa, ako bude vyzerať nový detail inzerátuZdroj: Autobazar.EU


Tie parametre a výbava, ktoré sú nadštandardné, budú vyznačené a zároveň sa zobrazia navrchu inzerátu, aby ste mali okamžite prehľad o pridanej hodnote ponúkaného vozidla.

Väčší priestor pre obhliadku vozidla

Taktiež sme pre vás zväčšili fotografie v galérii. Vďaka tomu budete vedieť spozorovať aj tie najmenšie detaily na vozidle. Horúcou novinkou je tiež mapa s presnou lokalitou ponuky a s informáciou, v akej vzdialenosti sa vozidlo od kupujúceho nachádza v prípade, že má kupujúci na svojom zariadení povolenú lokalizáciu. Po novom tak budete mať prehľad o tom, ktoré ponuky sa vyskytujú vo vašej blízkosti.

Pozrite sa, ako bude vyzerať nový detail inzerátuZdroj: Autobazar.EU

Prehľadnejšie náklady

Taktiež sme sprehľadnili informácie o nákladoch spojených s kúpou vozidla. Poplatky, splátky a odpočty uvidíte odteraz pod jednou strechou. V rámci kontaktného boxu nájdete aj všetky cenové obmeny, vrátane odpočtu DPH, pokračovania leasingu či registračného poplatku.

Pozrite sa, ako bude vyzerať nový detail inzerátuZdroj: Autobazar.EU

Veríme, že vám najnovšie zmeny v detaile inzerátu spríjemnia kúpu a predaj vozidiel na našom portáli. Tu však samozrejme nekončíme. Do budúcna pre vás chystáme ďalšie novinky, na ktoré sa už teraz môžete tešiť.

Späť na magazín

Diskusia k článku