Prípravy na Rally Radosti 2021 sú v plnom prúde

Aj keď sa pandémia koronavírusu podpísala na uplynulom ročníku Rally Radosti 2020, ktorý musel byť kvôli opatreniam presunutý z pôvodného júnového termínu na septembrový, podarilo sa vyzbierať krásnu sumu 32 100 eur.

PR článok v Akcie
17.03.2021
Diskusia:
Zdroj: Rally Radosti

Prípravy na Rally Radosti...

Akcie

Všetky vyzbierané peniaze budú odovzdané do detských centier v Bratislave, Banskej Bystrici a v Košiciach, kde budú financie vynaložené na kúpu zariadení a pomôcok, ktoré pomôžu v liečbe detí s neurologickými ochoreniami. “Darovacie zmluvy, ako aj výpis z nášho transparentného účtu jasne dokazujú, že náš sľub, teda odovzdať 100 % získaných peňazí na detičky s neurologickými ochorenami, bol do bodky naplnený a my sa môžeme začať plne sústrediť na ročník 2021,” uviedol Peter Jakabovič, predseda občianskeho združenia Rally Radosti. 

Prípravy na Rally Radosti 2021 sú v plnom prúdeZdroj: Rally Radosti

V súčasnosti je Rally Radosti jediným riadne ohláseným a organizovaným eventom tohto typu pre rok 2021, ktorý sa – ak situácia dovolí – uskutoční už o štvrť roka. Presne 11. júna sa tak stretne tridsaťpäť športových a superšportových áut už tradične na Trojičnom námestí v Trnave, aby odštartovalo najväčšiu automobilovú šou na slovenských námestiach. Registrácia na tento ročník je pritom už za nami, kto sa chcel zúčastniť v kolóne športiakov, mal šancu tak urobiť do 28. februára prostredníctvom registračného formulára na novej webstránke www.rallyradosti.sk. Svoju žiadosť zaslalo takmer sedemdesiat vozidiel, z ktorých budú organizátori už čoskoro vyberať finálovú tridsaťpäťku, ktorá bude tento rok bojovať o to, aby spolu vyzbierala čo najvyššiu sumu pre deti s ochoreniami obličiek.

Prípravy na Rally Radosti 2021 sú v plnom prúdeZdroj: Rally Radosti 

Organizátori však prezrádzajú, že už teraz sa môžete tešiť na skutočné špeciality, ktoré sa v kolóne objavia. Patria medzi ne nielen talianske superšporty, ktoré majú už svoje tradičné miesto v kolóne, ale tiež rôzne exkluzivity a legendy, ktoré poznáme najmä z filmov a počítačových hier. Rozhodne sa teda máme na čo tešiť. Tohtoročná Rally Radosti však nebude len o šou, ktorú automobily na námestia prinášajú. Rally Radosti je hlavne o radosti, o deťoch a o snahe pomôcť im. Organizátori preto odkazujú, že ak poznáte rodiny s dialyzovanými deťmi (či inými obličkovými problémami), ktorým by urobila radosť účasť na Rally Radosti, neváhajte ich osloviť prostredníctvom sociálnych sietí, zopár miest pre malých bojovníkov, ktorí žijú autami, sa určite v športiakoch nájde. 

Späť na magazín

Diskusia k článku