Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Prominentné Bugatti Chiron s interiérom za 50 000 dolárov: Za koľko?

Slávne osobnosti a raperi patria medzi najlepších „zásobovačov“ rarít celého automobilového sveta. Slávny rapper predáva 1 500-koňové Bugatti Chiron zo svojej legendárnej najbelšej zbierky na svete! Táto rarita s top špecifikáciou sa predáva za 3 000 000 dolárov!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
22.03.2022
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: dupontregistry.com

Video: Brutálne Bugatti...

Auto-moto zaujímavosti

Slávne osobnosti patria medzi najlepších „zásobovačov“ automobilového sveta. Raper, známy pod prezývkou Post Malone, predáva svoje snehobiele Bugatti Chiron z roku 2019. Je výnimočne nielen snehobielym telom a interiérom. Na nového majiteľa čaká netradičná konfigurácia a šialené vychytávky, ktoré si celebritný majiteľ nechal osadiť do svojho krásavca.

Post Malone, americký umelec a raper, ktorý v zbierke eviduje veľa výnimočných pokladov prevažne bielej farby. Zdroj: youtube.com/CarsWithoutLimits

Ročník 2019, netradičná špecifikácia

Bugatti Chiron je zvučné meno, ktoré zdvihne zo stoličky každého pravého fanatika hyperšportov. Keď k automobilu pridáš hviezdu minulosť v podobe slávneho majiteľa, má táto hračka aj bez ohľadu na „všetky oči na mne“ efekt, našliapnuté na úspech!

Snehobiele Bugatti Chiron známeho rappera na predaj - Za koľko? Zdroj: dupontregistry.com

Rarita na predaj

Na platforme Dupont registry sa táto zaujímavá ponuka na predaj objavila len pred časom. Okamžite strhla obrovskú vlnu pozornosti a zdieľania. Ide o skutočne unikátny automobil, ktorý nemení majiteľa každý deň. Všetko nasvedčuje tomu, že, cena tak výnimočného stroja, bude naďalej rásť.

Snehobiele Bugatti Chiron známeho rappera na predaj - Za koľko? Zdroj: dupontregistry.com

Nájazd len 1 000 km

Tento model sa narodil v roku 2019. Okrem toho, že poteší všetkých milovníkov šialene bielej farby, disponuje čertovsky nízkym nájazdom. Na tachometri svieti číslo len 1 000 kilometrov! O výkon sa stará 8-litrový motor W16 podporovaný štyrmi turbodúchadlami. Výkon tejto diabolskej mašiny je 1 500 koní.

Bugatti Chiron beštia na predajZdroj: dupontregistry.com

Akcelerácia 0-100 km/h za 2,4 s.!

Z nuly na stovku sa ručička tachometra premiestni len za 2,4 sekundy. Čo to znamená? Táto Bugatti beštia zvládne rýchlosť až 420 km/h! Zabudni na iné formy ultrarýchleho presunu! Tak rýchlo sa nepremiestniš ani špeciálnym vojenským vrtuľníkom. Napríklad ruský vrtuľník Ka-52 Alligator dosahuje maximálnu rýchlosť  „len“ 300 km/h.

Snehobiele Bugatti Chiron známeho rappera na predaj - Za koľko? Zdroj: dupontregistry.com

Bugatti Chiron šupa

Poďme sa pozrieť na pôsobivé detaily. Chrómové ráfiky Caractere sa pýšia cenovkou 64-tisíc dolárov. Len použité sieťky v systéme prívodu vzduchu majú hodnotu 40 000 dolárov. Všetky tieto chuťovky si Post Malone sám navrhol. Automobil je vďaka ním ešte originálnejší a hodnotnejší. Umelec vystupujúci pod svojim umeleckým menom sa vlastným menom volá Austin Richard Post a je nechutne bohatý aj pred dovŕšením 30 narodenín. Má len 26 rokoch a už je jeho majetok vyčíslený na približne 45 miliónov dolárov.

Klenoty jeho zbierky

Pre predstavu bežného listu portfólia zárobkov, umelcovi zarobí 1 koncert asi  500 000 dolárov. Za jeden rok dokázal zarobiť dokonca až 60 miliónov dolárov. Toto však nie je jediný diamant v jeho zbierke. Kochá sa pohľadom na ďalšie dokonalé biele mašiny. Zo superšportov zvučných mien vlastní napríklad celebritami a smotánkou obľúbený obrí pick-up Hennessey VelociRaptor 6×6!

Snehobiele Bugatti Chiron známeho rappera na predaj - Za koľko? Zdroj: dupontregistry.com

Interiér v hodnote 50 000 dolárov

Interiér sám o sebe stál viac ako 50 000 dolárov. Len prešívané sedadlá stáli 32-tisíc dolárov a napríklad len stredová konzola stála 10 900 dolárov. Ak aj v automobilovom svete funguje energia Jinu a Jangu, musíme spomenúť aj súrodenca snehobieleho exemplára. Ultratmavý Chiron má tiež stovky fanúšikov a teší sa mimoriadnej pozornosti verejnosti.

Snehobiele Bugatti Chiron známeho rappera na predaj - Za koľko? Zdroj: dupontregistry.com

Edícia Bugatti Chiron Noire

Špeciálna edícia dostala meno Bugatti Chiron Noire. O zákazníka sa pobijú verzie Sportive a Elegance. Nie je to len klasický moderný model. Táto krásna mašina je inšpirovaná slávnym Bugatti Type 57 Atlantic, ktorá vznikla v unikátnom laku La Voiture Noire len v 4 vyrobených kusoch. V celej histórii evidujeme len 20 exemplárov s cenou 3 milióny dolárov. Ako sa ti táto šialená snehobiela šupa páči? Podeľ sa s nami o tvoj názor v komentároch pod článkom.

Zdroj: Dupont registry

Snehobiele Bugatti Chiron známeho rappera na predaj - Za koľko?

Video: Brutálne Bugatti Chiron vyrobené na mieru pre slávneho rapera

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Škoda Octavia Combi: Top stav pri nájazde 537 000 km!Škoda Octavia III combi najazdila za 7 a pol roka slušný počet kilometrov. Napriek tomu...20. Marec, 2022
02Golf Rallye G60 rarita: Po prerábke za polovicu ceny na predaj za 42 000 €Raritný Golf Rallye G60 od prerábky najazdil len 2 238 km a môže byť tvoj. Čo ponúka...14. Marec, 2022
03Mercedes s nájazdom 702 080 km takmer ako nový!Mercedes s nájazdom 702 080 km takmer ako nový! Tento unikátny kráľ nájazdu na seba strhne...18. Marec, 2022