Sedmičkové BMW, ktoré porazí Porsche: motor Rolls-Royce a stovka za 3,7 sekundy!

Sedmičkové BMW, ktoré porazí aj Porsche 911! Disponuje výkonom 610 koní a maximálnym krútiacim momentom 800 Nm! Po odblokovaní dá až 305 km/h! Nenechaj si ujsť najsilnejšie BMW všetkých čias! Sleduj video z jazdy po Bratislave!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
24.02.2017
Diskusia:

Video: Ako sa jazdí v...

Auto-moto zaujímavosti

Pretože zákazníci bavorskej automobilky bažia po obrovskom výkone a extrémnom stroji triedy M, pričom Alpina im nestačí, automobilka pred časom pri príležitosti ženevského autosalónu predstavila najvýraznejší model svojej rady!

BMW M760Li xDriveZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

BMW múti vodu v kategórii najrýchlejších limuzín na svete!

Ako jediný automobil svojej triedy zrýchľuje z 0 na 100 kilometrov za hodinu za 3,7 sekundy! V svojej triede nemá konkurenciu, radí sa k vyšším líniám automobilov ako napríklad Porsche 911. Vieš si predstaviť ten pocit zatlačenia do sedačky, keď doslova nemôžeš dýchať? 

BMW M760LiZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Extrémny výkon a rýchlosť až 305 km/h!

Sedmičkové BMW, ktoré porazí aj Porsche 911 stojí za to vidieť na vlastné oči! BMW používa V12-tku už 30 rokov. Tento konkrétny nájdeš aj pod kapotou luxusného Rolls-Royce. Disponuje výkonom 610 koní a maximálnym krútiacim momentom 800 Nm! Nenechaj si ujsť najrýchlejšie BMW všetkých čias! Po odblokovaní dá až 305 km/h!  

Budík naznačuje, čo vodiča čaká!Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Brutálne parametre = brutálna spotreba

Na v dnešnej dobe časté znižovanie objemu či počtu valcov zabudni! BMW M760Li je úplne iný príbeh! Tentokrát automobilka vpisuje do ponuky vozidiel BMW červeným perom! Ide o skutočne unikátny kúsok! Majiteľov si našlo už aj u nás, žiadneho z nich parameter spotreby asi príliš nezaujímal. Brutálny nie je len výkon, pochopiteľne sa v tomto duchu nesie aj spotreba!

Predstavenie BMW M760Li na ženevskom autosalóneZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Cena BMW M760Li

K parádnym schopnostiam a spotrebe sa radí aj informácia o cene. Impozantný automobil za slušné prachy, tak sa dá opísať cenovka so sumou 206-tisíc eur! Mimoriadne zaujímavý kúsok môže byť tvoj v perfektne padnúcom sivom matnom obleku, ktorý dopĺňa dramatický výraz tejto mašiny.

2017 BMW M760LiZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Ako sa jazdí v najsilnejšom BMW na svete?

Ako sa jazdí v najsilnejšom BMW na svete? A čo zvuk? Je to poriadny masaker! Sleduj pocity Slováka, ktorý dostal šancu si tento stroj vyskúšať na vlastnej koži!

BMW M760Li xDriveZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Zdroj: autoevolution.com, auto.hnonline.sk, bmw-sg.com, autotrader.ca

Video: Ako sa jazdí v šialene rýchlom BMW M760Li?

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Najrýchlejšia Octavia všetkých čias: 245 koní a stovka na tachometri za 6,6 sekundy! Škoda odhalila dlho očakávanú ostrú verziu najúspešnejšieho zástupcu vozidiel značky. Čo...14. Február, 2017
02Slovenský vynález: Dobije elektromobil + zníži prevádzkové náklady na nulu!Prevratný ynález využíva technológiu integrovaných batérií Blue energy z USA, ktoré sa...22. Február, 2017
03Terénne Volvo V90 Cross Country: Prekvapí v bahne + vráti vášeň do života!Volvo zaujalo reklamou, ktorá pohne tvoj život tým správnym smerom. Príbeh 4 úspešných...20. Február, 2017