Škoda Octavia: Top stav, nájazd 132 000 km, cena 7 100 € v Nemecku

Zaobstarať si Škodu Octavia v tejto konfigurácii s podobným nájazdom môže byť veľmi dobrý nápad. Presvedčí ťa o tom nasledujúci exemplár. Prekvapí nielen zachovalým stavom! Sleduj video. Táto Škoda Octavia bola kúpená v Nemecku za 7 100 eur!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
04.05.2019
Diskusia:

Video: Škoda Octavia Combi...

Auto-moto zaujímavosti

Škoda Octavia s nájazdom 132 000 km. Top technický stav aj cena! Tento konkrétny exemplár je na predaj v Nemecku za 7 100 €.

Cena

Cena za porovnateľný exemplár po dovezení na Slovensko? Pohybuje sa okolo sumy 11 500 €. To je stále zaujímavá ponuka, čo povieš?

Top technický stav

Zaobstarať si Škodu Octavia v tejto konfigurácii s podobným nájazdom môže byť veľmi dobrý nápad. Presvedčí ťa o tom nasledujúci exemplár. Prekvapí nielen zachovalým stavom!

Parametre výberu

Parametre výberu boli zákazníkom stanovené na maximálny nájazd 150 000 km, dobrý technický stav, čiernej, modrej alebo sivej farby. Práve sivá farba prevláda na trhu v Nemecku.

Výsledok vyhľadávania

Výsledok vyhľadávania? Prvý nájdený automobil bol zakúpený. Výber prebiehal spoločne so zákazníkom, všetky informácie výborne dokumentujú priložené fotografie a video.

Kontrola

Na automobile bola vykonaná kontrolu laku, diagnostika elektronických systémov automobilu, skúšobná jazda a boli tiež dôkladne preskúmané diely karosérie a náprava. Auto je vo výbornom technickom stave, lak aj farba sú originálne, na karosérii je len niekoľko škrabancov, ktoré nie sú hlboké. Všetky sklá v aute sú z výroby, rok 2012.

Parametre vozidla

Škoda Octavia Combi (platforma A5)

Mesiac a rok výroby: 07/2012

Prvá registrácia: 05/2013

Počet najazdených kilometrov: 132 000 km

Motor: 1.6TDI (77 kW / 105 k)

Prevodovka: mechanická

Pôvod: ČR

Výbava Škody Octavia:

Tempomat

Automatické spätné zrkadlo proti oslneniu

Svetelný senzor

Dažďový senzor

Klimatizácia (2 zóny)

Multimediálne centrum - CD, MP3, AUX, Bluetooth

Navigácia Škoda Amundsen +

Bluetooth headset (hlasitý telefón, ovládanie hlasom)

Vyhrievané sedadlá

snímače tlaku v pneumatikách

Palubný počítač

Parkovacie senzory (predné a zadné)

Kožený volant

Ovládacie tlačidlá na volante (Multifunkčné)

Elektrické zrkadlá

Vyhrievané zrkadlá

sklopné zrkadlá

Zvýraznenie priestoru pre nohy v zrkadlách

Power Windows

systém Start-Stop

systémy ABS, ESP, ASR

Montáž ISOFIX pre detské sedačky

Originálne disky z ľahkej zliatiny Škoda s letnými pneumatikami 2017-2018 s dobrou vzorkou Čas nákupu / predaja: marec 2019

Formát: nákup auta na kľúč v Nemecku.

Cena v Nemecku: 7 100 €

Doplnky výbavy

Vozidlo má za sebou čerstvý servis a ešte nepotrebuje vymeniť rozvodový remeň ani čerpadlo. Samostatne boli k vozidlu zakúpené pneumatiky od nemeckého výrobcu na originálnych kolesách Škoda. Takmer nové zimné pneumatiky stáli len 300 €.

Škoda Octavia z dovozu v ponuke na Autobazar.EU TU.

Zdroj: Youtube kanál Ivan Rybka, Autobazar.EU

Škoda Octavia z Nemecka na predaj za 7 100 €

Video: Škoda Octavia Combi (platforma A5) za 7 100 eur

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Armádny off-road pre civilistov: UAZ Hunter Expedition za 13 500 €!UAZ Hunter Expedition je výnimočný armádny off-road dostupný pre bežných civilistov. Lepšia...14. Máj, 2019
02186 kontrol za 6 mesiacov: Mladý vodič sa s policajtmi vysporiadal po svojom! Tento mladý 23-ročný vodič luxusného BMW má toľko zážitkov s policajtmi, že by mohol o ich...8. Apríl, 2019
03BMW X5 z Číny: Lacná kópia jazdí aj po 14 rokoch!Shuanghuan SCEO vs. BMW X5 podobnosť s originálom takmer 1:1. Zmena loga však z...2. Máj, 2019