Špeciál pre Giro d´Italia inšpirovaný monopostom H2 Speed

Renomovaný výrobca bicyklov De Rosa informoval o novej edícii, ktorá zažiari na tohtoročnom ročníku pretekov Giro d´Italia. Špeciál je inšpirovaný monopostom H2 Speed! Nenechaj si ujsť exkluzívny debut špeciálnej verzie De Rosy v najväčšej svetovej súťaži a pozri si nový model vo farbách monopostu na fotografiách!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
04.05.2016
Diskusia:

Bicykel De Rosa Pininfarina

Auto-moto zaujímavosti

Špeciál pre Giro d´Italia inšpirovaný monopostom H2 Speed

De Rosa, historický výrobca bicyklov, oslávil účasť na 99. ročníku slávnych pretekov Giro d´Italia novým dizajnom. Taliansky tím NIPPO-Vini Fantini v spolupráci s dizajnérskym štúdiom Pininfarina vytvorili špeciálnu edíciu bicykla SK De Rosa Pininfarina.

SK De Rosa Pininfarina

Bicykel SK De Rosa Pininfarina je inšpirovaný monopostom H2 Speed, ktorý okrem dizajnu zaujme aj tým, že sa jedná o automobil na vodíkový pohon. Monopost H2 Speed je určený pre využitie na pretekárskej dráhe a rukopis svetoznámeho dizajnérskeho štúdia sa na ňom podpísal v podobe neprehliadnuteľného dizajnu. starostlivou analýzou tuhosti, hmotnosti a použitia materiálov.

Vo farbách H2 monopostu H2 Speed

Bicykel s bielym rámom v kombinácii s oranžovou a žltou priťahuje pohľady okolia a podobnosť s monopostom je jasná na prvý pohľad. Trojfarebná kombinácia má priniesť šťastie v pretekoch nielen samotnému jazdcovi, Damianovi Cunegovi, ale aj celému tímu. Pre Cunegu je to už 11. kolo slávnych pretekov a o výhru je rozhodnutý tvrdo bojovať. SK Pininfarina je „koncentrát“ všetkých kľúčových hodnôt dvoch veľkých talianskych spoločností. Prinesie výzor vo farbách monopostu H2 Speed jazdcovi a tímu šťastie?  

Spolupráca Pininfariny a spoločnosti De Rosa

Cristiano De Rosa, riaditeľ spoločnosti De Rosa sa vyjadril: "Jeden deň strávený v ústredí štúdia Pininfarina na mňa veľmi zapôsobil. H2 Speed je monpost, ktorý využíva tie najmodernejšie technológie a poznatky. Pininfarina a De Rosa majú tak veľmi veľa spoločného. Obe spoločnosti spájajú rovnaké hodnoty a obrovská túžba po výhre a úspechu. De Rosa si zakladá na súhre ostrého športového vzhľadu, elegantných línií, aerodynamiky, ľahkosti a rýchlosti. Rozhodli sme sa, že rovnaký výskum a vývoj aplikujeme aj do našich kolies a veríme, že sa spolupráca s Pininfarinou vyplatí.“ Štýl a technológie, športové parametre a výkon sú vlastnosti, ktoré spájajú H2 Speed so špeciálnou verziou De Rosy SK Pininfarina.

Debut na Giro d´Italia

Renomovaný výrobca bicyklov De Rosa informoval o novej edícii, ktorá zažiari na tohtoročnom ročníku pretekov Giro d´Italia. Špeciál je inšpirovaný monopostom H2 Speed! Nenechaj si ujsť exkluzívny debut špeciálnej verzie De Rosy v najväčšej svetovej súťaži a pozri si nový model vo farbách monopostu na fotografiách!

Zdroj foto: Rovnaký ako na konci článku

Zdroj: derosanews.com

Pininfarina H2 Speed Concept Car

Bicykel De Rosa Pininfarina

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01TOP 5 najdrahších superšportov roka 2016!Superšporty, ktoré vynikajú pôsobivým dizajnom, silným motorom pod kapotou a luxusným...2. Máj, 2016
02Karavanom bez motora! Minimalistický cyklo karavan pre dvoch za 3500 eur!Kto z nás niekedy nesníval o štýlovej dovolenke s karavanom? Po reálnom zvážení vlastných...1. Máj, 2016
03Výnimočný McLaren F1 #069 na predaj!McLaren vyrobil len 106 skvostných McLarenom F1. Od ukončenia výroby uplynulo už viac ako...3. Máj, 2016