Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Spoznajte víťaza súťaže Autopredajca roka - Auto Becchi

Tohtoročným víťazom ankety Autopredajca roka v kategórii Autorizovaný predajca sa stalo Auto Becchi sídliace v Žiline. Svojim zákazníkom ponúka širokú paletu značiek ako napríklad Fiat, Abarth, Jeep, Fiat Professional, Alfa Romeo a Kia.

09.05.2023
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: Autobazar.EU

Spoznajte víťaza súťaže...

Auto-moto zaujímavosti

Auto Becchi je významným predajcom áut v Žilinskom kraji. Riaditeľ spoločnosti, Ing. Branislav Jakubov, považuje za jeden z hlavných faktorov, ktoré prispeli k úspechu v súťaži, ich proklientsky a ľudský prístup.

Široká ponuka

Bez ohľadu na to, či hľadáte štýlový a kompaktný Fiat 500, alebo robustný a dobre vybavený Jeep Wrangler, Auto Becchi má čo ponúknuť. V ich rozsiahlej ponuke vozidiel sa nájde niečo zapadajúce do každého rozpočtu alebo životného štýlu.

Najväčší záujem spomedzi ich značiek vzbudzuje práve Kia, ktorá do ich ponuky pribudla v roku 2015. Ako jej najväčšiu výhodu zákazníci vnímajú 7-ročný záručný servis.

Aktuálnu ponuku Auto Becchi nájdete tu.

Inovácie, flexibilita, modernosť

Toto sú tri slová, ktoré ich podľa riaditeľa Auto Becchi vystihujú. Tento prístup môžeme vidieť nielen v nedávnej rekonštrukcii salónu Kia, ale aj v neustále rastúcej ponuke elektromobilov. Tie sú v Auto Becchi k dispozícii nielen na kúpu, ale vďaka unikátnemu projektu e-Mobilita, aj na zapožičanie.

Je zjavné, že hlavným cieľom Auto Becchi je priblížiť sa potrebám modernej doby a držať krok s inováciami, ktoré hýbu svetom automobilov.

Okrem toho plánujú v budúcnosti neustále zlepšovať kvalitu ponúkaných služieb a zamerať sa na online predvádzanie nových aj jazdených vozidiel. Tieto kroky ukazujú, že sú odhodlaní zostať v popredí a prinášať zákazníkom tie najnovšie a najkvalitnejšie produkty a služby.


Spoznajte víťaza súťaže Autopredajca roka - Auto Becchi

Zdroj: Linkedin

Kvalitné služby

Pri návšteve predajne Auto Becchi, a je jedno či pôjde o pobočku Kia alebo Fiat, s veľkou pravdepodobnosťou narazíte na zamestnancov, ktorí sa budú snažiť, aby ste sa cítili komfortne. Pomôžu vám vybrať to najlepšie auto pre vás a poskytnú vám všetky informácie o vozidle, ktoré vás zaujme. 

Auto Becchi ponúka aj rôzne možnosti financovania nových vozidiel a umožňuje aj krátkodobý alebo dlhodobý prenájom všetkých ponúkaných značiek.


Spoznajte víťaza súťaže Autopredajca roka - Auto Becchi
Zdroj: Facebook

Spokojní zákazníci

O spomínanej kvalite ich služieb svedčia aj recenzie, ktoré im zákazníci pravidelne zanechávajú.

“Výborná komunikácia od prvej "prieskumnej" návštevy showroomu až po odovzdanie auta. Milí, profesionálni zamestnanci, ktorí s úsmevom vybavia každú požiadavku. Môžem len a len odporúčať.” 

“Auto Becchi je jedno z najlepších predajných miest automobilov Kia a FCA na Slovensku. Všetko sa dá, veľmi príjemný a ochotný personál na všetkých úrovniach firmy. Maximálna spokojnosť.”


Sledujte ich sociálne siete

Auto Becchi nájdete na viacerých sociálnych sieťach:  Facebook,Instagram,YouTube či dokonca LinkedIn. Aj týmto spôsobom sa snažia neustále dostávať bližšie k svojim zákazníkom. Tešiť sa môžete na zaujímavé informácie z automobilového sveta, zákulisia spoločnosti, súťaže či atraktívne predstavenie vozidiel z aktuálnej ponuky.

 

Viac sa dozviete v našom rozhovore:


Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA