Stop zahmlievaniu skla: Funguje to, len 1 surovina!

Ako zabrániť zahmlievaniu skla? Nečakaný spôsob, ktorý 100% funguje! Nebudeš veriť, že si so zarosenými oknami aute poradí surovina, ktorú bežne používaš v domácnosti! Vyskúšaj túto metóodu aj ty! Sleduj video!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
04.05.2018
Diskusia:

Video: Ako zaručene...

Auto-moto zaujímavosti

Chladné rána a veľké rozdiely teplôt medzi exteriérom a interiérom auta. Ponáhľaš sa, ale cez okná auta nič nevidíš? Nepríjemná situácia, ktorú pozná každý vodič. Zaroseným sklám je koniec!

Koniec zahmlievaniu okien: Jednoduchá metóda, ktorá funguje! Sleduj video na konci článku.Zdroj: http://sirokibrijeg.info

Ako bojovať proti vlhkosti v aute?

Na internete sa objavujú nové spôsoby boja s vlhkosťou. Niektoré aspoň trochu pomáhajú zmierniť nepríjemné rosenie skiel, iné nefungujú vôbec. Existuje 100% účinná metóda boja s vlhkosťou v aute?

Jednoduchá metóda, ktorá funguje

Kondenzovaniu pary v aute a prebytočnej vlhkosti v aute je ťažké zabrániť bežnými metódami. Ak si si bol zabehať a nastúpiš do auta, ťažko zabrániš roseniu skla na oknách len stlačením tlačidla. Táto metóda funguje a je asi rovnako neuveriteľná ako jazda bez kolón a zdržaní na našich cestách. Napriek tomu je účinná a rýchlo sa stala hitom internetu.

S rozdielmi teplôt medzi exteriérom a interiérom auta si bežné metódy nemusia poradiťZdroj: motorbeam.com

Poradí si aj s námrazou na oknách auta

Rovnako sa na internete objavili rady, že si táto obyčajná surovina poradí aj s mrznutím skla v zime a zabraňuje vzniku námrazy na oknách. Dôkazom sú skúseností vodičov, ktorí sa so svojím objavom podelili na internete.  

Koniec zahmlievaniu skla auta

Koniec zahmlievaniu okien. S rosením skla v aute si poradí obyčajný zemiak! Áno, čítaš dobre. Dnešná rada je z populárnej stránky autoblog.com. Vyskúšal ju Amr Sayour a ako dôkaz toho, že funguje, natočil nasledujúce video. Vyskúšaj a presvedči sa sám, či funguje. Neveríš, že môže zemiak vyriešiť problém s rosením skla?

Koniec zahmlievaniu okien: Jednoduchá metóda, ktorá funguje! Sleduj video na konci článku.Zdroj: youtube.com

Princíp fungovania – Ako zabráni zemiak roseniu skla auta?

Tenká vrstva nezabráni kondenzácii vlhkosti zo vzduchu, ale znižuje tvorbu kvapiek vody na povrchu skla. Zabráni tak zahmlievaniu, vytvoreniu malých kvapiek, ktoré zhoršujú viditeľnosť cez sklo. Zahmlenie teda spôsobuje lom svetla, ktorý voľným okom nie je vidieť. Nie je to žiaden zázrak. Výsledok má na svedomí škrob a cukry, ktoré zemiak obsahuje. Tenký neviditeľný mokrý film, vytvorený zemiakom, zabráni vzniku kvapiek vody a sklo teda ostáva priehľadné.

Ako na to?

Ako na to? Netradičný recept proti zahmlievaniu okien v aute môžeš jednoducho vyskúšať vďaka tejto jedinej surovine. Ako na to? Je to jednoduché. Umy a dôkladne vysuš zemiak. Zbav ho šupky a jednoducho rozkroj na polovice. Šťavou so zemiaka potri povrch skla a postupuj podľa krátkeho návodu. Ak si chceš overiť, či to funguje, ošetri polovicu skla a porovnaj rozdiel, tak ako vidíš vo videu.

Koniec zahmlievaniu okien: Jednoduchá metóda, ktorá funguje! Sleduj video na konci článku.Zdroj: tiphero.com

Funguje to? Sleduj video návod  

Táto netradičná metóda sa dá využiť nielen v aute, rovnako bude fungovať aj na zrkadlách, oknách bytov a všade tam, kde dochádza k roseniu skla v dôsledku nadmernej vlhkosti.  Nebudeš veriť, že si so zarosenými oknami aute poradí surovina, ktorú bežne používaš v domácnosti. Sleduj video návod. Táto metóda zaručene funguje!

Zdroj: autoblog.com, yourmechanic.com, lifehacker.com

Video: Crash test Volvo XC60 (2018)

Video: Ako zaručene zabrániť roseniu okien?

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Škoda Favorit za 4 000 €: Ako nová na predaj v ČR!Netradičná Škoda s unikátnym pohonom v limitovanom množstve? Elektromobil Škody, veľká...14. Máj, 2018
02Ostrý súboj: 608-koňové BMW vs. AMG a Audi RS6 Avant!Súboj, v ktorom Mercedes-Benz C63S AMG a Audi RS6 Avant, nemajú šancu? Kto sa stane víťazom...10. Máj, 2018
03275-koňový VW Passat: Top stav, cena len 6 300 €! Výkon 275 koní zabezpečuje spoľahlivý W8 motor s objemom 4.0 l. Zaujímavé parametre...6. Máj, 2018