Svetovo prvá nehoda modelu LaFerrari: Zaútočil na ňho Golf!

Niet divu, že k prvej nehode exkluzívneho LaFerrari doručeného zákazníkovi došlo v meste s najväčšou koncentráciou superšportov na svete. Tipujete správne, kde inde sa to môže stať ak nie v Monaku! Celosvetovo prvú nehodu má tak za sebou už aj tento zriedkavý, exotický exemplár. Pozrite si fotky!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
01.07.2014
Diskusia:

Svetovo prvá nehoda modelu...

Auto-moto zaujímavosti

Poisťovňa sa poteší...

Niet divu, že k prvej nehode exkluzívneho LaFerrari v premávke došlo v meste s najväčšou koncentráciou superšportov na svete. Tipujete správne, kde inde sa to môže stať ak nie v Monaku. Monako je domovom najbohatších ľudí s množstvom najmenších uličiek aké si viete predstaviť. Ak ste ešte nevideli búrané exotické superšporty a neveríte, že môže niekto nabúrať tak zriedkavý exemplár, možte pogratulovať majiteľovi Volkswagenu! 

Svetovo prvá nehoda modelu LaFerrari: Zaútočil na ňho Golf!

Šikovný majiteľ Golfu

Vyzerá to, že Volkswagen Golf odbočil doľava a narazil do "neprehliadnuteľného" LaFerrari, pričom sa mu podarilo poškodiť jeho prednú stranu. Golf vyviazol len s ľahkými "zraneniami" pravej prednej časti vozidla. Poisťovni zaželáme veľa radosti zo starostlivosti o následky a majiteľovi Golfu by sa patrilo prinajmenšom potriasť rukou, zabezpečil premiérovú nehodu jednému s najžiadanejších vozov planéty! Čo myslíte aká je hodnota opravy tohto superšportu?

Svetovo prvá nehoda modelu LaFerrari: Zaútočil na ňho Golf!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video: Motocyklový hurikánO tom, že pád v pretekoch môže skončiť aj úsmevne vás presvedčí nasledujúci...30. Jún, 2014
02Mercedes-Benz SLS AMG skončil v oceáne!!!Ak nežijete v krajine, kde je vaše auto vyrobené, je veľmi pravdepodobné, že k vám...29. Jún, 2014
03Video: Hlavou bočné sklo neprerazíš!Internet je živnou pôdou pre úplne blbosti, tento americký teenager a jeho nevydarený pokus...29. Jún, 2014