Unikát na predaj: Exkluzívna dodávka pre pekné chvíle v dobrej spoločnosti

Žltá netradičná dodávka je momentálne najlákavejším artiklom medzi vozidlami na predaj na internete. Ak túžiš po ideálnom vozidle na horúci víkend vo dvojici, tento stroj je to pravé orechové pre teba!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
04.12.2021
Diskusia:
Zdroj: bringatrailer.com

1977 Dodge Tradesman auto...

Auto-moto zaujímavosti

Tento exemplár sa objavil v ponuke áut na predaj na portáli Bring A Trailer. Špeciálna úprava robí z Dodge Tradesmanu z roku 1977 exkluzívny špeciál na horúce chvíle. Presvedči sa sám.

1977 Dodge Tradesman auto na pekné chvíle Zdroj: bringatrailer.com

Súkromné vylepšenia podľa želania

Najlepšie vozidlo pre zábavu? Plné súkromných vylepšení podľa želaní majiteľa. Opierky hlavy s banánom na surfovanie. Chladnička na víno a ďalšie netradičné prvky, ktoré pre niekoho môžu byť lacným gýčom, pre iného sú originálnym osobným splneným snom. Určite sa nájdu mnohí, ktorí ocenia efektné podsvietenie s intímnym módom a ďalšími štipľavými vylepšeniami. Jantárové a modré LED osvetlenie a hnedý koberec ako bonus. Okrem podsvietenia zaujme aj štýlovými zadnými dvermi, bočnými oknami oválneho tvaru.

1977 Dodge Tradesman auto napekné chvíleZdroj: bringatrailer.com

Výbava

Žltá farba s béžovým a hnedým interiérom, 360ci V8 motor, trojstupňová automatická prevodovka. Výbava zahŕňa zadný spojler, strešné okno, bočné rúrky, okná oválneho tvaru, otočné kapitánske kreslo, gombíkové všívané a prešívané vinylové vnútorné panely, LED osvetlenie, posteľ, chladničku, panelovú TV, kvalitný zvukový systém, zrkadlový bar a úschovňu fliaš vína. Súhrn zaujímavých vlastností dopĺňajú leštené chrómové päťlúčové kolesá Pacer s obutými pneumatikami Mastercraft Avenger GT.

1977 Dodge Tradesman auto napekné chvíleZdroj: bringatrailer.com

Z histórie vozidla

Dodávku kúpil súčasný majiteľ v roku 2017. Postupne vozidlo zrekonštruoval, zabezpečil základnú výmenu komponentov, vymenil tlmiče. pružiny, brzdy a zapaľovacie sviečky. Dodávka je na predaj u predajcu Tradesman s washingtonskou značkou. Na žltú farbu ju prefarbil predchádzajúci majiteľ. V roku 2018 boli vymenené tlmiče a pružiny. Pričom má vozidlo čerstvo vymenené predné brzdové doštičky, rotory a zadné brzdové bubny a čeľuste. Päťmiestne mechanické počítadlo kilometrov ukazuje na obrázku hodnotu 29 000 míľ. Počet celkovo najazdených kilometrov nie je známy. 

1977 Dodge Tradesman auto napekné chvíleZdroj: bringatrailer.com

1977 Dodge Tradesman B200

Ak je reč o špeciálnych kúskoch, videli sme už mnohé úpravy. Takto „prešpekulovaný“ Dodge Tradesman B200 z roku 1977 splnil výborne primárny účel. Večerné využitie však predstavovalo ešte viac vzrušenia ako je možné zažiť na cestách. Tento V8 Dodge s automatickou prevodovkou si jednoducho nikto nevyberie kvôli pohonu alebo konkrétnym parametrom. Pri pohľade na interiér, nie je nutné hovoriť viac. Ako sa ti páči? Berieš ho a chceš sa vydať na divokú jazdu?

1977 Dodge Tradesman auto napekné chvíleZdroj: dbringatrailer.com

Zdroj: bringatrailer.com, dodge.com

1977 Dodge Tradesman dodávka na pekné chvíle v dobrej spoločnosti

1977 Dodge Tradesman auto na pekné chvíle

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

011 200-litrové combi delo s dojazdom 504 km!1200-litrové kombi je tu, aby rozbúrilo vody internetu, ale aj automobilového sveta. Čo...2. December, 2021
02Mercedes Avatar: Futuristická raketa z budúcnosti s pohybom do všetkých strán! Mercedes AVTR je najúžasnejší koncept auta na svete s pohybom do všetkých strán. Môžeš...28. November, 2021
03Pauzy vodičov + nové zmeny v doprave: Pokuty až do výšky 16 600 eur!Cestné kontroly + ďalšie zmeny čakajú dopravu už od 2. 2. 2022. Ako zákon sprísni prestávky...30. November, 2021