Video: Ako ukradnúť auto za 6 sekúnd?

Internetom sa šíri ďalšia metóda, ktorá umožňuje zlodejom veľmi rýchly a nenápadný odchod s tvojím autom. Vďaka ich fígľu im na to stačí 6 sekúnd! Malé zariadenie, anténa. To je všetko. Rýchlo a nenápadne! Na akom princípe metóda funguje? Sleduj video!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
28.10.2017
Diskusia:

Video: Ako ukradnúť auto...

Auto-moto zaujímavosti

V minulosti boli krádeže riskantné a pohyb okolo cudzích áut vzbudzoval pozornosť. Často sa podarilo zlodejov vypátrať na základe kamerového záznamu alebo svedectva okoloidúcich. Kedysi. Dnes používajú omnoho sofistikovanejšie metódy! 

Krádeže boli riskantné a pohyb okolo cudzích áut vzbudzoval pozornosť. Často sa podarilo zlodejov vypátrať na základe kamerového záznamu. Kedysi. Dnes používajú omnoho sofistikovanejšie metódy.Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Auto zmizne za 6 sekúnd

Koľko sekúnd treba na ukradnutie luxusného automobilu? Zopár! Čo stihneš za 6 sekúnd ty? Čas potrebný na otočenie hrianky stačí šikovným zlodejom na to, aby odcudzili tvoj automobil! Čo s tým?

Polícia je bezradná

Internetom sa šíri ďalšia metóda, ktorá umožňuje zlodejom veľmi rýchly a nenápadný odchod s tvojím autom! Vďaka ich fígľu im na to stačí 6 sekúnd! Zdá sa, že čip, ktorý vysiela vlny do prijímača a je schopný zachytiť signál zo skutočného auto kľúča, má na svedomí viacero zmiznutí áut nielen na území Poľska. 

Metódy krádeží áut sú stále rýchlejšie a menej nápadné.Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Rýchlo a nenápadne

Malé zariadenie, anténa. To je všetko. Dvaja aktéri v hlavných úlohách. Dokonané. Môžeš si povedať, bol som vlastníkom luxusného automobilu! Zlodeji stále prichádzajú s novými metódami. Rýchlo a nenápadne! Tak sa kradne dnes!

Ako ukradnúť auto za 6 sekúnd? Sleduj video na konci článku!Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Sleduj video!

O tom,že je tento spôsob naozaj rýchly a nenápadný ťa presvedčia nasledujúce zábery s poľským komentárom. Ten však nie je tak dôležitý. Dej príbehu je jasný aj bez komentára! Je možné takto ukradnúť drahšie vozidlo takým spôsobom, že si to nikto nevšimne? Zábery z konkrétneho záberu sa objavili na stránke poľskej televízie TVN ako výstraha pre vodičov. Sleduj video na konci článku!

Prísnejšie tresty

Čo sa s tým dá robiť? Zlodejom treba klepnúť po prstoch. Aké riešenie situácie navrhuješ ty? Aký je podľa teba primeraný trest za tieto krádeže? 

Zdroj: tvn24.pl, gifak-net

Video: Ako ukradnúť auto za 6 sekúnd?

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Lacnejšia Škoda Kodiaq? 7-miestna Dacia Grand Duster!7 miest na sedenie, štedrý batožinový priestor s objemom až 650 litrov, to je len niekoľko...6. Október, 2017
02Volga 2020: Jaguar na ruský spôsob! Ruské nové autá si rýchlo získavajú celosvetovú pozornosť! Dizajn prešpikovaný chrómom...2. Október, 2017
03Najdrahšia Škoda všetkých čias za 200 000€!Superb, Kodiaq alebo Škoda RS? Najdrahšia Škoda všetkých čias ťa prekvapí! Luxusná...12. Október, 2017