Video: Driftovanie na blate so 40 t vážiacim kolosom!

Tento profesionálny vodič sa zrejme netrápi kvôli vysokej spotrebe. Možno sa v týchto neľahkých časoch potreboval rozptýliť. Vybral si preto úsek cesty, ktorú v práci s nákladom absolvuje. Na prelomenie rutiny poslúžilo vozidlo s hmotnosťou 40 ton a blato. Ako vyzerá zábava v čase korony? Driftovanie na jednotku! Sleduj video.

rufus v Video sekcia
08.09.2020
Diskusia:

Video: 40 t vážiaci kolos...

Video sekcia

Zábava v čase korony? Aj takto môže vyzerať pracovný deň profesionálneho vodiča, ktorý si na živobytie zarába prepravou nákladu a riadením ťažkých strojov.

Driftovanie na blate s 40 ton vážiacim kolosom Zdroj: youtube.com/ViralHog

Zábava musí byť (aj na pracovisku)

Možno sa v neľahkých časoch potreboval hlavný aktér videa rozptýliť. Vybral si preto úsek cesty, ktorú v práci s nákladom absolvuje. Na prelomenie rutiny poslúžilo vozidlo s hmotnosťou 40 ton a blato. Tento profesionálny vodič sa zrejme netrápi kvôli spotrebe.

Posledný pracovný deň

Otázkou ostáva ako dopadli po tejto zábave vodičove motohodiny a kontrola spotreby. Možno to bol jeho posledný pracovný deň. Trúfol by si si vyskúšať niečo podobné? Vychutnaj si netradičnú šou na blate. Ako vyzerá najšialenejšia zábava automobilového fanatika v čase korony?

40 t vážiaci kolos vs. driftovanie na blate

Video je síce staršieho dátumu, ale to nič nemení na fakte, že si prácu treba spríjemniť.  O to viac v týchto ťažkých časoch príde vhod každé osvieženie. Či už v pracovnom alebo súkromnom živote sa obmedzenia z dôvodu koronavírusu a pracovná rutina zahryzli do našich životov. Neexistuje nič lepšie ako sa vysporiadať s krízovým obdobím po svojom.

Sleduj video

Možno toto nebude ideálny nápad pre každého, ak práve nevlastníš zbytočných 100 litrov paliva alebo vlastný mega stroj. Úplne však postačí pozrieť si vodičove umenie a radosť vo videu. Driftovanie na jednotku! Sleduj video.

Zdroj: ViralHog@Youtube

Driftovanie na blate so 40 t vážiacim kolosom

Video: 40 t vážiaci kolos vs. driftovanie na blate

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Škoda Favorit ako nová: 17 600 km, cena 7 900 €!Zbystri pozornosť. V ponuke áut na predaj sa objavil ďalší raritný exemplár. Nová kultová...6. September, 2020
02457-koňové AMG delo za cenu Octavie Combi!Top ponuka k zváženiu v otázke kúpy nového automobilu? Pri pohľade na tento brutálny stroj...30. August, 2020
03Dacia Duster cabrio: Vietor vo vlasoch za menej?Omyl prírody alebo zaujímavý model do mesta a pre zábavu? Čo ponúka rarita, ktorá sa stala...2. September, 2020