Video: Extrémny dorfdrift!

Medzi najzdieľanejšie videá automobilových fanúšikov patria najmä tie, v ktorých účinkujú extrémne výkonné, luxusné superšporty. Väčšinou ide o tie najextrémnejšie výkony na kolesách! Dnešné video je dôkazom, že extrémnych výkonov nie sú schopné len tie najrýchlejšie a najdrahšie vozidlá planéty! Sleduj perfektné video, ktoré ťa zaručene pobaví! Dedinský Dorfdrift valcuje internet!

rufus v Video sekcia
06.11.2015
Diskusia:

Video: Extrémny dorfdrift!

Video sekcia

Dorfdrift valcuje internet!

Medzi najzdieľanejšie videá automobilových fanúšikov patria najmä tie, v ktorých účinkujú extrémne výkonné, luxusné superšporty. Väčšinou ide o tie najextrémnejšie výkony na kolesách! Tak je tomu aj v tomto prípade! Vôbec však nie je reč o drahých a luxusných mašinách!

Dorfdrift valcuje internet!Zdroj: youtube.com

Prekvapenie!

Čo sa týka hlavného aktéra, je tu niečo netradičné. Podáva výkon za volantom vozidla, ktoré v spätnom zrkadle pri obiehaní či rýchlej jazde bežne len tak nevidíš! Dnešné video je dôkazom, že extrémnych výkonov nie sú schopné len tie najrýchlejšie a najdrahšie vozidlá planéty! Sleduj perfektné video, ktoré ťa zaručene pobaví!

Video: Extrémny dedinský Dorfdrift

Keď sa povie bláznivá jazda na vidieku...

To, že väčšina vidieckych sídel vlastní traktor už od nepamäti, inšpirovalo jednu bláznivú partiu "nekonvenčných umelcov" k natočeniu reklamy, ktorá sa okamžite stala hitom internetu! V snahe vyrovnať sa trendu nekonečného súperenia tých "najlepších" sa rozhodli, že to svetu "ukážu" na neobvyklom vozidle.

Dorfdrift valcuje internet!Zdroj: youtube.com

Aké vozidlo sa na to hodí?

Aké vozidlo sa na niečo také hodí? V stodole nemožno nájsť lepšieho kandidáta ako model 1954 Ferguson, pýšiaci sa hrdým výkonom 425 koní! Výsledkom je nemecká komerčná reklama a jazda, ktorá môže konkurovať výkonu "Rýchlo a zbesilo" v trochu pozmenenom obsadení! 

Dorfdrift valcuje internet!Zdroj: youtube.com

Čo je to Dorfdrift?

Toto video, ktoré valcuje internet, má úspech práve vďaka netradičnému vozidlu. Čo je to dorfdrift? Ide o akýsi druh dedinského jazdenia, pri ktorom by očami gúľala nejedna škola driftu! Máme tu novú súťažnú katégóriu? To ukáže čas! Naberieš odvahu a vyskúšaš niečo podobné aj ty?

Dorfdrift valcuje internet!Zdroj: youtube.com

zdroj: uberding.net, horizont.net

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Suzuki Air Triser: Minivan budúcnosti inšpirovaný mikrobusom VW!Suzuki Air Triser patrí medzi tie dizajnové prevedenia, ktoré už od prvého pohľadu miluješ...4. November, 2015
02Dom na kolesách: Bez uskromnenia priestoru a komfortu!Žiť veľký život v malom dome na kolesách. To je sen nás mnohých. Väčšinou sa však všetky...4. November, 2015
03Mercedes-Benz GLS: S-class v triede SUV-čiek! Pre nás Európanov je určený model s označením 350D a výkonom 243 koní a 9-stupňovou...6. November, 2015