Video: Level expert - Ako uniknúť policajtom?

Vydarený manéver level expert - tak sa dajú opísať zručnosti, ktoré predviedol hlavný aktér na frekventovanej ceste. Po zapnutí majáku sa policajti nestačili čudovať. Vodič motocykla šikovne prešiel cez rozum policajtom. Naháňačka s policajtmi môže byť zábava. Sleduj video.

rufus v Video sekcia
06.08.2019
Diskusia:

Video: Ako uniknúť...

Video sekcia

Vydarený manéver level expert - tak sa dajú opísať zručnosti, ktoré predviedol hlavný aktér na frekventovanej ceste. Po zapnutí majáku sa policajti nestačili čudovať. Stačila sekunda a vodič skútru im prekazil na pohľad jednoduché zatknutie.

Ako uniknúť policajtom - level expertZdroj: picssr.com

Zabudni na stovky koní, dá sa to aj na skútri

Keď hovoríme o naháňačke s policajtmi, všetci máme zrejme na mysli niekoľko stoviek koní, ktoré unikajú mužom zákona. Nie vždy však na naháňačku s policajtmi treba vyťahovať z garáže celú stajňu koní.

Ako prejsť cez rozum policajtom?

Značná miera humoru je na mieste aj vďaka faktu, že sa nejedná o vážny dopravný priestupok zatýkanej osoby. Zrejme ide o malé napomenutie s výzvou k zastaveniu. Vodič motocykla šikovne prešiel cez rozum policajtom. Len málokto by si v tejto situácii dokázal lepšie poradiť. Posúď sám.

Ako uniknúť policajtom - level expertZdroj: Twitter.com/lemonade was a popular drink and it still is

Zlatý klinec programu

Náhodný okoloidúci zapol kameru po tom, čo počul zvuk húkajúcej sirény. Čo nasledovalo potom? Ani amatérsky režisér nečakal podobný scenár. SUV „si to rozdalo“ s „hereckým výkonom“ malého motocykla. Vodič skútra inteligentne využil odstavený Mercedes triedy G ako svoju záchranu a zlatý klinec programu.

Sleduj video

Aj keď asi všetci vieme, čo nasledovalo po úsmevnej situácii na ceste, väčšine z nás vyčaruje táto „trúfalosť“ hlavného aktéra videa úsmev na tvári. Ako by si zareagoval v podobnej situácii? Policajné SUV nemalo voči „umu“ vodiča malého skútra šancu. Naháňačka s policajtmi môže byť zábava. Sleduj video.

Zdroj: lemonade was a popular drink and it still is@Twitter

Video: Ako uniknúť policajtom - level expert

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nová zbraň polície v Rusku: Vodiči dodržiavajú rýchlosť bez prítomnosti hliadky Rusi po vzore zahraničných policajných zložiek stavili na moment prekvapenia. Nová metóda...14. Júl, 2019
02Nová Škoda Octavia: Prvé špionážne fotografie interiéru Prišiel čas, na ktorý čakala veľká časť automobilových fanúšikov. Nová Škoda Octavia...26. Júl, 2019
03BMW X7 pick-up: 5,15 m luxusu v netradičnej podobeLuxusné prvky v netradičnej podobe s možnosťou vziať so sebou aj svoj motocykel. Zvýšený...4. August, 2019