Brutálne Audi RS6: Vytuningovaná beštia v Sepang Blue farbe!

Nové Audi RS6 od nemeckého úpravcu Triebwerk Motors - Niečo pre drsného automobilového fanatika, ktorý si zakladá na dravom vzhľade a brutálnych parametroch. Vytuningovanú beštiu v Sepang Blue farbe musíš vidieť! Sleduj video.

rufus v Auto-moto zaujímavosti
16.07.2019
Diskusia:

Video: Triebwerk Motors...

Auto-moto zaujímavosti

Nové Audi RS6 od nemeckého úpravcu Triebwerk Motors - Niečo pre drsného automobilového fanatika, ktorý si zakladá na dravom vzhľade a brutálnych parametroch. Vytuningovanú beštiu musíš vidieť! 

Triebwerk Motors Audi RS6 Zdroj: triebwerk-motors.com

Limitovaná edícia  v Sepang Blue farbe

Vytuningovaná beštia zaujme aj vďaka unikátnemu odtieňu laku. "Sepang Blue" modrá farba v kombinácii s ostrými tvarmi a agresívnou maskou stojí za pozornosť. Ide o limitovanú edíciu. Celkom bude celkom vyrobených len 11 kusov.

Triebwerk Motors Audi RS6 Zdroj: triebwerk-motors.com

Úprava od Triebwerk Motors

Nemecký úpravca Triebwerk Motors je známy vďaka pôsobivým úpravám prémiových mašín. Okrem exkluzívnych áut sa úpravca venuje aj prerábkam luxusných jácht. Audi úpravu od nemeckého úpravcu Triebwerk Motors  vďaka pôsobivému dizajnu rozhodne neprehliadneš.

Triebwerk Motors Audi RS6 Zdroj: triebwerk-motors.com

Projekt inšpirovaný závodmi DTM

Model je inšpirovaný populárnymi závodmi DTM. Štýl DTM je v automobilovom svete žiadaný. Charakteristické agresívne tvary nie sú  tak dominantné, ako u iných modelov v DTM štýle.

Triebwerk Motors Audi RS6 Zdroj: triebwerk-motors.com

Brutálne Audi RS6 Avant

Na prvý pohľad ťa upúta masívny bodykit z karbónu. Ďalšiu vlnu záujmu určite vzbudia exkluzívne parametre výkonu. Oficiálne čísla výkonu ani rýchlostné parametre nie sú zatiaľ zverejnené. Niet pochýb, že táto ostrá mašina zaujme aj výkonom pod kapotou.

Triebwerk Motors Audi RS6 Zdroj: triebwerk-motors.com

Dizajn

Silnou dominantou modelu je agresívna predná maska. Inšpiráciu si vzala z prírody, vzor včelieho plastu sa stal perfektným kľúčovým prvkom, ktorý zaručí efekt stredobodu pozornosti, všade tam, kde sa tento skvost objaví.

Triebwerk Motors Audi RS6 Zdroj: triebwerk-motors.com

Dominantné prvky

Určite neprehliadneš výrazný predný spojler, zadný difúzor a masívne prívody vzduchu, ktoré potešia každého milovníka dizajnu a rýchlosti. Rovnako je to v prípade veľkého sacieho otvoru na kapote.

Triebwerk Motors Audi RS6 Zdroj: triebwerk-motors.com

Cena

Celkový  imidž drsnej mašiny dotvárajú veľké 22-palcové kolesá známej značky Anrky. Zaujímavým detailom sú aj výrazné brzdy v neónovo-zelenej farbe. Aká bude cena za 1 z 11 vyrobených exemplárov? Rovnako ako konkrétne parametre, nebola zatiaľ zverejnená. Ktorý z prvkov dizajnu ťa na Audi beštii zaujal najviac?

Zdroj: triebwerk-motors.com

Triebwerk Motors Projekt DTM Audi RS6 Avant

Video: Triebwerk Motors Projekt DTM Audi RS6 Avant

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video: Čo sa stane, keď auto zasiahne blesk? Jazdíš často? Určite si už na cestách zažil nepríjemné vrtochy počasia. Čo sa stane, keď...6. Júl, 2019
02Najluxusnejšia Dacia Duster: Na predaj za 25 000 € Dacia Duster sa stala synonymom dostupnej ceny. To sa zmení. Budúci rok bude predstavený...10. Júl, 2019
03Top auto zlodejov: Maximálka 300 km/h, top stav, nájazd len 21 000 km!Pred tebou stojí výnimočná ponuka. Unikát, dlhodobo najlepšia mašina zlodejov. Lotus Omega....2. Júl, 2019