Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Video: Naháňačka kamiónov v 170 km/h rýchlosti!

Zabudni na populárne preteky kamiónov! Títo vodiči zariskovali a predviedli  poriadnu drámu mimo okruhu! Naháňačku kamiónov na nemeckej diaľnici v rýchlosti 170 km/h musíš vidieť!

rufus v Video sekcia
16.09.2022
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: trucks.com

Video: Naháňačka kamiónov...

Video sekcia

Aký je rozdiel medzi nemeckou a slovenskou legislatívou? V Nemecku platia iné legislatívne obmedzenie rýchlosti a paušálne limity. Prísnejšie sú pravidlá pre kamióny. Čo to znamená? Kamióny by si nemali na cestách „vyskakovať“ a mali by rešpektovať zákonom stanovené obmedzenia. Napriek tomu sa z času na čas objaví video, ktoré berie dych.

Iron Knight kamiónZdroj: trucks.com

Na internete sa po zverejnení videa objavili pochybnosti, či sú rýchlosť a zábery z tachometra skutočné.  Podľa záberov aj s ohľadom na odchýlky pri meraní mohli ísť vodiči skutočne pomalšie. Stále však hovoríme o extrémne vysokej rýchlosti. Vidieť vodiča kamiónu manévrovať s obrovským kolosom pri rýchlosti okolo 150 km/h? Také niečo naháňa zimomriavky.

Naháňačka kamiónov na nemeckej diaľnici Zdroj: youtube.com/Garage 54

Podľa dohadov špekulantov na internete je pravdepodobné, že ide o vodičov z Turecka alebo  z iných krajín, kde je bežné, že stroje majú deaktivované obmedzovače rýchlosti. Skutočne šialená jazda pokračuje predbiehaním osobných automobilov, ktorých vodiči museli byť z celej situácie poriadne vystrašení.

Na záberoch vidieť aj to, ako sa v diaľke objaví húkajúca sanitka v strednom pruhu. Napriek tomu ani jeden z vodičov neznížil rýchlosť. Ako diváci sme svedkami toho, že oba kamióny sanitku obehnú z oboch strán. Priprav sa na poriadne divadlo. Tieto obrie mašiny to poriadne roztočili. Mimoriadne nebezpečná a agresívna jazda!

Naháňačka kamiónov v 170 km/h rýchlosti na nemeckej diaľniciZdroj: scania.com

Podľa týchto záberov sú vodiči oboch kamiónov bez nákladu a neváhali poriadne potrápiť otáčky na tachometri. Okrem toho bolo natáčanie mimoriadne nebezpečné. Autorom je vodič idúci za nimi. V rýchlosti 170 km/h drží pri jazde v ruke telefón a natáča celú akciu na video! Videl si na cestách niečo podobné? Aké najnebezpečnejšie manévre si na cestách zažil?

Zdroj: reddit.com

Naháňačka kamiónov v 170 km/h rýchlosti

Video: Naháňačka kamiónov na diaľnici v 170 km/h!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Video: Dokáže BMW driftovať ako Mercedes AMG?To, čo dokáže "áemgéčko" je vysoká škola driftu. Ako sa s touto výzvou vysporiada menší...10. September, 2022
02Video: Škoda Octavia 2,0 TDI na nemeckej diaľnici!Neobmedzená rýchlosť. Zatiaľ nedostupný sen na cestách, ktorý burcuje mnohých k skúšaniu...14. September, 2022
03VW Lamando L: Superb za menej za 22 000 eurVozidlo zaujímavých rozmerov s dobrou cenou?  Viac ako zaručená pozornosť publika. Na trhu...12. September, 2022