Video: Najlepšie kaskadérske kúsky Hot Wheels!

Ako malé deti sme sa hrávali s modelmi áut a každý deň snívali o tom, aké by to bolo zažit pocit z jazdy, ktorá úplne popiera zákony gravitácie. Nasledujúce video ťa presvečí, že všetko je možné! Budeš mať zimomriavky! Pozri si najlepšie kaskadérske kúsky tímu Hot Wheels! 

rufus v Video sekcia
28.11.2015
Diskusia:

Video: Najlepšie...

Video sekcia

Zákony gravitácie

Ako malé deti sme sa hrávali s modelmi áut a každý deň snívali o tom, aké by to bolo zažit pocit z jazdy, ktorá úplne popiera zákony gravitácie. Vystúpenia a svetové rekordy tímu Hotwheels sa ti budú páčiť, úplne totiž popierajú zákony gravitácie!

Vystúpenia a svetové rekordy tímu Hot wheels popierajú zákony gravitácie!Vystúpenia a svetové rekordy tímu Hot wheels popierajú zákony gravitácie!Zdroj: mylifeatspeed.com

Vystúpenia a svetové rekordy tímu Hot wheels popierajú zákony gravitácie!Zdroj: mylifeatspeed.com

Hyundai Veloster: Člen tímu Hot WheelsZdroj: mylifeatspeed.com

Pozri si video o tom, ako sa dosahujú ciele a lámu svetové rekordy.

Video: Dosiahnutie Guinnessovho svetového rekordu 

Jazda po stene

Tím Hot Wheels je špičkou nielen čo sa týka kaskadérskych kúskov! Svoju šikovnosť už v minulosti viackrát predviedol. Pozri si zábery, ktoré pred časom ako vírus zaplavili internet! Nasledujúce video ťa presvečí, že všetko je možné! Budeš mať zimomriavky!

Skúška jazdy po stene!Zdroj: mylifeatspeed.com

Sleduj vydarenú skúšku jazdy po stene, ktorá doslova berie dych! 

Video: Skúška jazdy po stene!

Sila špeciálnych efektov

Skvelý výkon pri natáčaní nepodal len "účinkujúci" Hyundai Veloster! Tímu "Blue" pomohla poriadna dávka počítačových efektov! Pre niekoho je to možno sklamanie, ale Hot Wheels len divákovi splnil to, o čom tak veľmi sníva už od detstva! Autíčka Hot Wheels sú mimoriadne obľúbené práve kvôli tomu, že poskytujú možnosť prevedenia neskutočných trikov! Ak uvidíš na tvári detského automobilového fanatika úsmev, aký Hot Wheel dokáže vyčaarovať, určite nad "pomocnými" efektmi, použitými vo videách, privrieš oči! Kto by sa na šéfa tímu Hot Wheels potom mohol hnevať? Vychutnať si bezchybnú, aj keď "upravenú" jazdu Hyundai Velosteru, je aj tak veľkým zážitkom, čo povieš?

Natáčanie sa nevyhlo použitiu špeciálnych efektovZdroj: mylifeatspeed.com

Najlepšie kaskadérske kúsky

Pri príležitosti natáčania slávnej Guinnessovej knihy, ktoré sa uskutočnilo 16. novembra, sa na internete objavilo video zachytávajúce 5 najväčších kaskadérskych kúskov tímu Hot Wheels! Hot Wheels je oficiálnym držiteľom dvoch platných zápisov v Guinnessovej knihe rekordov! Jedným je najdlhší "Indy 500" skok Tannera Fausta a druhým je "Double Dare Loop" slučka v prevedení Grega Tracyho a Tannera Fousta! Vychutnaj si tieto adrenalínové kúsky a jazdu úplne porušujúcu zákony gravitácie!

Adrenalínové kúsky porušujúce zákony gravitácieZdroj: mylifeatspeed.com

Pozri si najlepšie kaskadérske kúsky tímu Hot Wheels vo videu! 

Video: Najlepšie kaskadérske kúsky tímu Hot Wheels!

Možno predpokladať, že pišťaniu pneumatík Hot Wheels nie je ešte koniec a čoskoro sa dočkáme ďalšieho "vírusového" videa! Bez ohľadu na použité efekty, sa väčšina z nás už teraz nemôže dočkať! 

zdroj: mylifeatspeed.com, autoguide.com, www.guinnessworldrecords.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Najlepšie tipy na automobilové vianočné darčeky! Pomaly ale isto sa blížia Vianoce. Niektorí z nás už svojim ratolestiam darčeky nakúpili....26. November, 2015
0243 hodín: Toľko trvá výmena mosta v Pekingu!V Pekingu naozaj vedia ako stavať mosty! Svedčí o tom video, ktoré dokumentuje extrémne...26. November, 2015
03Čo so starými pneumatikami? Premeň ich na originálne doplnky!Asi každý z nás si už lámal hlavu s tým, čo spraviť so starými pneumatikami, ktoré už...27. November, 2015