Zdieľať na facebooku
11 komentárov

Video: Nový svetový rekord 1 700-koňovej Mitsubishi Evo beštie!

Mať Evo je sen asi každého tunera a maniaka rýchlosti! Pozeráš sa na nenápadné Mitsubishi, ktoré neskutočnými parametrami trhá nielen betón, ale aj svetové rekordy! Najrýchlejšie Evo na svete musíš vidieť! Sleduj, čo dokáže táto 1 700-koňová beštia vo videu! Budeš toto Evo chcieť! Zaručene! 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
02.08.2017
Diskusia:

Video: 1 700-koňová Evo...

Auto-moto zaujímavosti

Mať Evo je sen asi každého tunera a maniaka rýchlosti! Pozeráš sa na nenápadné Mitsubishi, ktoré neskutočnými parametrami trhá nielen betón, ale aj svetové rekordy!

Mitsubishi Lancer EvoZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Beštiálny výkon z pod kapoty upraveného Mitsubishi Eva

Evo je nenápadný automobil, v ktorom drieme zúrivý drak pripravený v momente chŕliť oheň! Svedčia o tom mnohé svetové rekordy, ktoré Mitsubishi Evo Lancer dokáže prekonať! Ako je to možné? Odpoveď je jasná!

Mitsubishi Lancer Evo trhá betón aj svetové rekordy!Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Splnený sen tunerov a fanatikov rýchlosti

Prečo Mitsubishi Evo kupujeme? Je nenápadné, vyniká výnimočnými jazdnými vlastnosťami, výkonom a je ako stvorené na rôzne úpravy a modifikácie! To z neho robí splnený sen tunerov, ktorí do jeho útrob dokážu namontovať nevídané súčiastky a dostať z jeho kapoty neskutočný rev a výkon!

Úpravy, modifikácie a perfektné parametre

Asi každý z nás už videl rozzúrené Evo „na zadných!“ A kto nie, nech si pozrie, čo dokáže modifikovaný motor 4G63! Grécky úpravca, ktorý sa rozhodol pokoriť svetový rekord nenechal nič na náhodu. Jeho dielo je naozaj dokonalé! Čo sa týka parametrov, údajne šiel až do výkonu viac ako 2000 koní!

Mitsubishi Lancer Evo trhá betón aj svetové rekordy!Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Nový svetový rekord pokorený!

Štvrť míle za 7.902 sekundy s rýchlosťou 296 kilometrov za hodinu? To je neskutočný rekord tejto mašiny, ktorá na trati doslova chŕli plamene! Hovoríme o 13 000 otáčkach za minútu! Obrovské turbodúchadlá robia svoju prácu neskutočne dobre! Zvuk hovorí za všetko!

Mitsubishi Lancer Evo trhá betón aj svetové rekordy!Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Pohon, karbón + titánové ventily

Motor má menší objem ako by sa očakávalo. Automobil disponuje objemom len 1.8 litra. Plus úpravca k nemu namontoval turbo s priemerom 91 milimetrov s kompresiou nastavenou na 15.8:1! Mix „rýchlostných chuťoviek“ končí všadeprítomným karbónom a titánovými ventilmi.

Mitsubishi Lancer Evo trhá betón aj svetové rekordy!Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Najrýchlejšie Evo všetkých čias!

Tento konkrétny exemplár je svetovým rekordérom! A nie len tak obyčajným! Žiadne iné Evo v celej histórii nikdy nešlo rýchlejšie! Najrýchlejšie Evo na svete musíš vidieť! Sleduj, čo dokáže táto 1 700-koňová beštia vo videu! Budeš toto Evo chcieť! Zaručene! Ako jazdí najrýchlejšie Evo na svete?

Zdroj: digitaltrends.com, extreme-tuners.com, Twitter Extreme Tuners

Mitsubishi Lancer Evo trhá betón aj svetové rekordy!

Video: 1 700-koňová Evo beštia trhá betón aj svetový rekord!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Lietajúci dron taxík: Letíš 100 km/h bez vodiča! Lietanie s ním už nemôže byť jednoduchšie! Jednoducho zadáš miesto doletu a letíš si po...22. Júl, 2017
02Zabijak Tesly s nabitím do 9 minút: Dá 269 km/h + dojazd 643 kilometrov! Nový elektromobil má úplne zmeniť trh s elektromobilmi. Ako? Nielen dlhým dojazdom! Tento...6. Júl, 2017
03Mercedes-Benz G63 AMG 6x6 len za 7 900 eur!Mercedes-Benz G63 AMG 6x6. Vzácny automobil s poriadne pikantnou cenovkou. Nesplnený sen...8. Júl, 2017