Video: Opitá žena na Lade si podala policajtov!

Policajná naháňačka obyčajne končí dolapením dotyčnej osoby. Veci však nie vždy idú podľa plánu. Svoje o tom vedia policajti z Ukrajiny. Opitá vodička im naložila ako málokto! Sleduj video, ktoré sa okamžite stalo hitom internetu! Jazdu odvážnej vodičky musíš vidieť!

rufus v Video sekcia
10.07.2018
Diskusia:

Video: Opitá žena na Lade...

Video sekcia

Policajti zaznamenali podozrivú jazdu vodiča Lady. Po krátkom pozorovaní sa rozhodli vodiča konfrontovať. Neúspešne.

Hit internetu: Opitá žena si podala policajtov

Hit internetu

Policajná naháňačka obyčajne končí dolapením dotyčnej osoby. Veci však nie vždy idú podľa plánu. Svoje o tom vedia policajti z Ukrajiny. Opitá vodička im naložila ako málokto! Video sa okamžite stalo hitom internetu!

Naháňačka s policajtmi

Čo tak zahrať si „Tom a Jerry“ naháňačku s príslušníkmi zákona? Výborný nápad. Vodičke Lady sa podarilo dokonale zosmiešniť policajnú hliadku, ktorá sa ju snažila zastaviť. Ako to dopadlo? Nebudeš veriť vlastným očiam. Odvážna vodička sa rozhodla, že si svoju „spanilú jazdu“ pod vplyvom alkoholu jednoducho vychutná.

Trapas pre policajtov

Stará Lada vyzerala ako ľahká korisť. Policajti sa rozhodli vodičku za jazdu pod vplyvom alkoholu potrestať. Ženu na striebornej Lade by však policajti museli najprv dokázať zastaviť. Na tom, že sa vodička pokúsila o útek, by nebolo nič zvláštne. Avšak, krúžením okolo kruhového objazdu a „myšičkovaním“ okolo policajtov vodička dokázala ich prácu poriadne zneuctiť.

Provokácia a odvaha

Aký bol dôvod provokovania policajtov, známe nie je. Možno im chcela predviesť svoje dokonalé vodičské umenie aj pod vplyvom alkoholu. Jedno je isté, žiaden policajt nechce zažiť niečo podobné. Odvaha vodičke rozhodne nechýbala.

Hit internetu: Opitá žena na Lade si podala policajtov!Zdroj: rightthisminute.com

GTA na ukrajinský spôsob

Video bolo natočené v ukrajinskom Ržišivě. Policajnú akciu za pár dní od zverejnenia videli tisícky ľudí z celého sveta. Celá policajná „tragédia“ začína neúspešným manévrom policajného a auta a ich nárazom do stredovej časti kruhového objazdu. Tam vodička prišla na „skvelý“ nápad ako dostať príslušníkov zákona do úzkych.

Východná Európa

Celá akcia sa, našťastie, neskončila streľbou, tak ako v inej časti sveta. Miestni policajti zvolili menej invazívnu techniku dolapenie a zaobišli sa bez použitia zbraní. Po celom incidente ženu zastavila iná hliadka. Po dychovej skúške sa potvrdila jazda pod vplyvom alkoholu.

Alkohol v krvi + útok na verejného činiteľa

Odvážna vodička čoskoro predstúpi pred súd. Za jej zábavu bude potrestaná. Bude mať čo robiť, aby nebol jej priestupok klasifikovaný aj ako útok na verejného činiteľa. Hrozba väzenia je dostatočným dôvodov, prečo sa v podobných prípadoch s mužmi zákona nezahrávať. Žena dokázala policajtom prejsť cez rozum. Podobne správanie sa za volantom nevypláca. Sleduj odvážnu jazdu opitej vodičky!

Zdroj: facebook.com/rootspamer, telegraf.rs, twitter.com

Video: Opitá žena na Lade si podala policajtov!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Rarita: Ako sa riadi kamión s 18-stupňovou prevodovkou?Ktorý vodič nezatúžil riadiť klasický ťahač známy z amerických filmov? Ako sa radí v...8. Júl, 2018
02Škoda Octavia 1,9 TDI s nájazdom 700 000 km: Po prerábke ako nová! Stroj s neskutočným nájazdom, ktorý sa stal hitom internetu, exceluje opäť! Čo dokáže...6. Júl, 2018
03Mercedes GLE: Aké ľahké je prevrátiť SUV na strechu? Od drahého a odolného SUV sa očakáva, že prekoná extrémnu záťaž, výzvy na súboj od rivalov...2. Júl, 2018