Video: Surfovanie na motocykli!

Austrálčan Robbie Maddison mal sen. Skúsený freestyle jazdec však nesníva o bežných veciach. Chcel dokázať niečo, o čom všetci hovoria, že je to nemožné! Svoj sen sa mu podarilo uskutočniť! Pozri si ako surfuje v obrovských vlnách na motorke! 

rufus v Video sekcia
15.03.2016
Diskusia:

Surfovanie na motocykle:...

Video sekcia

O čom snívajú profesionálni jazdci?

Austrálčan Robbie Maddison mal sen. Skúsený freestyle jazdec však nesníva o bežných veciach. O čom sníva profesionálny jazdec? Chcel dokázať niečo, o čom všetci hovoria, že je to nemožné! Svoj sen sa mu podarilo uskutočniť!

Dva roky príprav

Robbie trénoval takmer dva roky, aby sa surfovanie na motorke stalo realitou. Jeho úsilie sa vyplatilo. Video, v ktorom zdoláva obrovské vlny na ostrove Tahiti, bolo natočené minulý rok! Aj keď sa natočenie videa, nezaobišlo bez špeciálnych úprav motocykla.

Uskutočnenie sna

Realizácia sna si vyžadovala podporu. Vďaka podpore DC, ktorá Robbieho sen zastrešila, si mladý jazdec splnil svoj sen a natočil video v ktorom prekonáva preslávené tahitské vlny pri Teahupoo a Papara na svojom „dirt biku.“ Od helmy až po motokrosové topánky jazdca obliekal FMX.

Všetko je možné!

Pozri si Robbieho Maddisona ako surfuje v obrovských vlnách na motorke! Využi video ako inšpiráciu, pretože keď niečo skutočne chceš, vieš to aj dosiahnuť!

Zdroj foto: Rovnaký ako na konci článku 

Zdroj: redbull.com


Surfovanie na motocykli

Video: Surfovanie na motocykli

Pozri si splnený sen freestyle jazdca Robbieho Maddisona vo videu.

Surfovanie na motocykle: Video z natáčania

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Vzácny Mercedes W124 AMG s V8-čkou: The Hammer je na predaj!Nestáva sa často, že sa na internete objaví ponuka na predaj ojedinelého exemplára....13. Marec, 2016
02Volvo XC90: Najbezpečnejšie vozidlo v segmenteV testoch Euro NCAP získalo Volvo XC90 v roku 2015 ocenenie za najbezpečnejšie vozidlo...15. Marec, 2016
03Video: Preteky traktorov v RuskuNetradičných disciplín v automobilovom športe pribúda. Čo keď si to v náročnom teréne na...14. Marec, 2016