Video Tesly Model X, ktoré ťa pobaví!

Ak poznáš Teslu, vieš, že spoločnosť naozaj vie, ako prekvapiť svojich zákazníkov! Pri príležitosti Vianoc sa Tesla rozhodla pobaviť oko fanúšika uletenou svetelnou a zvukovou šou. Vystúpenie Xmas show nie je výsledok žiadnych špeciálnych efektov. Nastavenie umožňujúce podobné vystúpenie je súčasťou samotného automobilu a je len malou ochutnávkou toho, čo elektromobil dokáže s vodičom za volantom! Sleduj video!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
30.12.2015
Diskusia:

Video Tesly Model X, ktoré...

Auto-moto zaujímavosti

Tesla prekvapenie

Ak poznáš Teslu, vieš, že spoločnosť naozaj vie, ako prekvapiť svojich zákazníkov! Robí tak pravidelne a opäť sa jej to podarilo. Pri príležitosti Vianoc sa Tesla rozhodla pobaviť oko fanúšika uletenou svetelnou a zvukovou šou. Aj keď v súčasnej dobe existuje len niekoľko majiteľov Tesly Model X, už v budúcom roku je podobné predstavenie a svetelná šou Tesly možná! 

Tesla si pri príležitosti Vianoc pripravila pre fanúšikov prekvapenieZdroj: engadget.com

Rýchlosť nie je jediná vec, ktorou nová Tesla zaujme. 

Elektrické SUV sa predvádzalo za hudobného doprovodu so všetkými svojimi "nevyužiteľnými" možnosťami. Celkový dojem z "koncertu" bol umocený blikaním svetiel a otváraním dverí. Možno to nie je najdokonalejšie vystúpenie, ale aj tak s ním Tesla Model X zaručene pobaví!

Tesla Model X-masZdroj: engadget.com

Sleduj video.

Video: Tesla Model X-mas

Tesla X-mas show

Vystúpenie Xmas show nie je výsledok žiadnych špeciálnych efektov. Nastavenie umožňujúce podobné vystúpenie je súčasťou samotného automobilu a je len malou ochutnávkou toho, čo elektromobil dokáže s vodičom za volantom! Tesla CEO Elon Musk o tom informoval na svojom Twitteri. Model X bude súčasťou "Easter egg" Tesly. 

Tesla X-mas showZdroj: engadget.com

Ďalšie vylepšenia ako súčasť "veľkonočného vajíčka"

Ako poznáme Elona, integrácia zábavy a tajomstva do svojich vozidiel, mu nie je cudzia. Majitelia Modelu X tak budú schopní zahrať podobnú svetelnú šou sami. Okrem tohoto spestrenia, si budú môcť pri konfigurácii vozidla "odomknúť" ďalšie vylepšenia. Najpozoruhodnejší je zatiaľ extrémny "Ludicrous" mód, ktorý disponuje najvyššou, až absurdnou, úrovňou výkonu. Možno trochu absurdné je aj toto vystúpenie Tesly, v každom prípade však na seba Tesla opäť pritiahla pozornosť! 

Tesla Model X-masZdroj: engadget.com

Tesla má "vlastnú" pieseň

Vo videu vozidlá "vystupujú" za doprovodu Transsibírskeho Orchestra. Ak poznáš niekoho, komu bude veľkonočná Tesla doručená, určite mu stiahli pieseň "Wizards in winter!" Každý z nich si určite bude púšťať túto pieseň! Ako hodnotíš vystúpenie Tesly ty? Zaujala ťa jej svetelná šou, alebo nie si fanúšikom podobných zbytočných využití? 

Video: Tesla Model X

zdroj: engadget.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video: Volvo riadi 4-ročné dievčatko!Neveríš, že je Volvo extrémne odolné? Ako najlepšie dokázať, že je odolnejšie ako si vieš...23. December, 2015
02Vianočné tipy: Darčeky na poslednú chvíľu!Ako zabezpečiť, že aj tí z nás, čo sa ešte v decembri tvária, že o žiadnych Vianociach...24. December, 2015
03Video: Karma za volantomKaždý z nás raz zažil situáciu, keď jednoducho neuniesol pomalú jazdu nákladného vozidla...26. December, 2015