Video: Záplavy vs. Lamborghini Huracan

Niekedy môžeš mať smolu. Potom sú tu momenty kedy ide o veľkú smolu. Takým prípadom je pre mnohých majiteľov áut strata svojho vysnívaného štvorkolesového miláčika. Majiteľ tohto Huracanu len pred rokom prišiel o svoj predchádzajúci superšport. Netrvalo dlho a zažíva ďalší šok! 

rufus v Video sekcia
17.09.2015
Diskusia:

Video: Záplavy vs....

Video sekcia

Povodne vs. Lamborghini Huracan

Niekedy môžeš mať smolu. Potom sú tu momenty kedy ide o veľkú smolu. Takým prípadom je pre mnohých majiteľov áut strata svojho vysnívaného štvorkolesového miláčika. Majiteľ tohto Huracanu len pred rokom prišiel o svoj predchádzajúci superšport. Netrvalo dlho a zažíva ďalší šok! 

Lamborghini HuracanZdroj: youtube.com

Prvá fotografia vs. druhá fotografia

Po tom, čo sa zo straty pozbieral sa rozhodol, že si kúpi "náhradníka" za predchádzajúce Gallardo. Rozhodol sa pre zbrusu nový biely Huracan, ktorý skvele zapadne do života v Kalifornii. Aj ten sa však dostal na odpis. Dve zničené Lamborghini za dva roky, smutná bilancia pre milovníka superšportov. Pýtaš sa ako je možné, že 1 z najprestížnejších "supercars" planéty pripomína na snímke skôr loď? Majiteľ o vozidlo prišiel v dôsledku ničivej poveternostnej situácie v Kalifornii, keď s ním parkoval "v bezpečí" v podzemnom parkovisku.

Povodne vs. Lamborghini HuracanZdroj: youtube.com

Najazdených len niekoľko stoviek míľ

Čo je horšie pre majiteľa? Fakt, že auto bolo doslova nové alebo to, že malo len niekoľko sto míľ na tachometri? Samozrejme, že auto bolo kompletne poistené takže škodu preplatí poisťovňa, ale to nič nemení na bolesti akou je strata ďalšieho Lamborghini!

Video: Povodne vs. Lamborghini Huracan

Nepríjemné prekvapenie po návrate k vozidlu

Záplavy okrem Huracanu zničili aj množstvo iných automobilov, majitelia po prichode do zatopeného podzemného parkoviska zažili nepríjemné prekvapenie. Zatopené vozidlá sú vo väčšine prípadov nepoužiteľné.

Povodne vs. Lamborghini HuracanZdroj: youtube.com

Ako nekúpiť zatopený automobil?

Ako spoľahlivo zistíte, že auto bolo zatopené vodou? Najcitlivejšie na vodu zareaguje elektronika. Najčastejším znakom toho, že vozidlo bolo zatopené, sú nekončiace problémy s elektronikou. Ak ste kúpili takéto vozidlo, je zrejmé, že budete viac času tráviť v servise ako na cestách. 

Zatopené vozidlá sú vo väčšine prípadov nepoužiteľnéZdroj: carigold.com

Zatopený automobil znamená problémy

Vodou zasiahnutá riadiaca jednotka alebo elektroinštalácia môže kedykoľvek zlyhať. Okrem nebezpečia, ktoré predstavuje prípadný skrat, hovoríme aj o finančnej strate. Ak totiž kúpite zatopené vozidlo, pravdepodobne budete mať rovnakú smolu ako majiteľ zatopeného štvorkolesového miláčika z článku. 

Povodne vs. Lamborghini HuracanZdroj: carigold.com

Zatopené vozidlá sú zväčša nepoužiteľnéZdroj: carigold.com

Pozor namä pri luxusnejších modeloch

Je tu jedna vec, ktorá odradí väčšinu podvodníkov od predaja zatopeného vozidla. Ak si totiž zráta investovaný čas do odstránenia viditeľných škôd, sušenie a čistenie interiéru, predaj vozidla sa mu jednoducho nevyplatí. Pozor si preto treba dávať pri luxusnejších modeloch, ktorých cena sa pohybuje vo vyšších hodnotách. V kufri pod koberčekmi je dobré skontrolovať nalepený identifikačný štítok vozidla. Ak sa odlepuje alebo je inak znečistený, môže to byť znamenie, že ide o zatopený alebo inak poškodený automobil. 

Pozor treba dávať najmä pri luxusných modelochZdroj: carigold.com

zdroj: Geoff Robinson

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Porsche Mission E: 600 koní a 80 percentné nabitie batérie za 15 minút!Črtá sa možná konkurencia Tesly Modelu S! Konkurent značky Porsche, okrem zrýchlenia z nuly...16. September, 2015
02Drsné video: Nikdy sa nesnaž o selfie s driftujúcim autom!Zachytiť ten najlepší záber driftujúceho vozidla nie je vždy jednoduché. Tento muž doplatil...15. September, 2015
03Video: Ako sa prevážajú najluxusnejšie superšporty na svete?Ak čakáte, že sa vozidlá bez ohľadu na značku či kategóriu jednoducho naložia a prepravia,...15. September, 2015