Video: Žena (ne)predviedla svoje parkovacie umenie

Aj keď existuje množstvo pomôcok a mnohí máme za sebou milióny parkovacích manévrov, niektorí z nás s touto zložitou disciplínou každodenne bojujú. Postup pri parkovaní je jednoduchý. V zásade existuje na každý spôsob parkovania niekoľko cenných rád. Ak sa vám to ani po stovke pokusov nepodarí, pravdepodobne máte dostatočné "zručnosti" na natočenie nasledujúceho videa. To, čo predviedla táto žena, sa len tak nevidí! 

rufus v Video sekcia
11.05.2015
Diskusia:

Video: Žena (ne)predviedla...

Video sekcia

Pravidlá parkovania

Aj keď existuje množstvo pomôcok a mnohí máme za sebou milióny parkovacích manévrov, niektorí z nás s touto zložitou disciplínou každodenne bojujú. Postup pri parkovaní je jednoduchý. V zásade existuje na každý spôsob niekoľko cenných rád. 

Pomôcka číslo 1: Pozdĺžne parkovanie

1) Nastavte sa presne vedľa auta, ktoré parkuje pred vaším vytúženým miestom.
2) Vytočte volant na maximum na tú stranu, kam chcete zacúvať.
3) Cúvajte.
4) Bez otočenia hlavy, pozerajte len do spätného zrkadla, ktoré je na druhej strane, na ktorú parkujete.
5) Keď v ňom uvidíte celý predok auta, ktoré parkuje za vami, je to ten pravý moment na otáčanie volantu a vyrovnanie auta.
6) Skontrolujete predok a doparkujte. Najdôležitejším bodom je práve bod 5. Takéto parkovanie je veľmi pohodlné, pretože vôbec nemusíte vytáčať hlavu ani trup.

Pravidlá parkovaniaZdroj: topspeed.com

Pomôcka číslo 2: Parkovanie na preplnenom parkovisku

1) Najprv nájdite miesto, do ktorého by ste sa teoreticky mohli zmestiť.
2) Ak sa nachádza naľavo od vás, tvárte sa, že chcete ísť úplne doprava, ale v poslednej chvíli si to rozmyslíte a stočíte volant presne do vami vytúženého miesta.
3) Ak sa nachádza napravo od vás, celý postup urobíte do druhej strany.
4) V prípade, že sa vám nepodarí zaparkovať ukážkovo, stačí s automobilom cúvnuť a auto dorovnať.

Parkovanie sa stalo nočnou morou mnohých žien a mužovZdroj: topspeed.com

Ak sa vám to ani po stovke pokusov nepodarí, pravdepodobne máte dostatočné "zručnosti" na natočenie nasledujúceho videa. 

Žena parkujeZdroj: youtube.com

Sleduj 3 minúty "unikátneho" parkovacieho umenia tejto ženy!

Video: Žena predviedla svoje parkovacie umenie

Parkovanie je pre mnohé ženy a dokonca aj mužov príliš náročnou disciplínou. Ak táto žena skutočne získala vodičšký preukaz, tento svet sa zbláznil! Nezvládnuť parkovací manéver sa už lepšie ani nedalo! 

Zdroj: topspeed.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Porsche InnoDrive: Polovičný autopilot, ktorý šetrí spotrebu!Znamená pre vás nástup autonómneho riadenie koniec vzrušenia z jazdy? Automobilka Porsche...11. Máj, 2015
02Video: Obytný hrad zo starého nákladiakaAk hľadáš niečo výnimočné a nebaví ťa klasický život v panéláku, máme niečo pre teba! Toto...8. Máj, 2015
03Havaroval slovenský lietajúci automobil!Asi všetci sme počuli o projekte lietajúceho automobilu zo Slovenska o ktorom sa hovorí na...9. Máj, 2015