Virálnym reklamám kraľuje Honda! Musíte vidieť!

Honda prekvapila a porazila konkurenciu automobilového sveta, pokorila aj značky ako Chevrolet a Volkswagen! V Honde robia nielen skvelé autá, ale aj reklamy! Budete sledovať so zatajeným dychom!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
02.08.2014
Diskusia:

Virálnym reklamám kraľuje...

Auto-moto zaujímavosti

1) "Božie ruky" Hondy

"Božie ruky" Hondy vám vyrozprávajú celú históriu značky tým najkreatívnejším a najzábavnejším možným spôsobom! Ako diváka vás natoľko zaujme, že budete sledovať so zatajeným dychom, čo ďalšie vám ukáže! Táto reklama neuveriteľným spôsobom spojila "chlapčenský sen" s pravdivým príbehom značky. Na základe tejto výpovede si uvedomíte, čo všetko priniesla značka Honda do našich životov! Je to neuveriteľné, sledujte video! 

Video: "Božie ruky" Hondy

Reklama, ktorá v každom z nás prebudí dieťa!

Honda dokázala zaujať a zaujímavo predviedla ako veľmi ovplyvňuje naše životy. Ani si neuvedomujeme, že využívame túto značku na každom kroku! Páčia sa vám takéto reklamy s pointou? Video má od minulého roka už 13 miliónov vzhliadnutí, aj vy ste vďaka tejto reklame nachvíľu zatúžili po tom, aby bolo možné tak jednoducho tvoriť aj v skutočnosti? V tom prípade jej kúzlo funguje!

Virálnym reklamám kraľuje Honda! Musíte vidieť!

2) Ilúzie Hondy: "Nemožné skutočnosťou"

Niet divu, že táto reklama patrí medzi najvirálnejšie. "Ilúzie Hondy" sú tak šikovné, že ich chcete vidieť znova a znova! Sledujte reklamu. 

Výzva Hondy: Poďme urobiť nemožné!

Predchádzajúca reklama bola šikovným komerčným ťahom pri príležitosti minuloročných osláv tejto značky. Honda oslávila 65 rokov inžinierstva a vývoja. Okrem ostatných prvenstiev jej patrí, bezpochýb, aj prvenstvo za najlepšie reklamné spoty!

3) Volvo spustilo súťaž o automobil: Vyhrá ten, kto dokáže najlepšie minúť 5000 libier!

Všetci máme radi peniaze a najradšej ich míňame na zábavu! Volvo v minulom roku prišlo so skvelou súťažou. Súťažiaci hrali o nové Volvo V40 R-Design, vyhral ho ten, kto dokázal zabezpečiť za 5000 libier tú najlepšiu zábavu na jeden deň! Sledujte ďalšie z virálnych videí na youtube! 

Video: Kto vyhrá Volvo V40 R-Design?

4) Nesmie chýbať reklama v štýle počítačovej hry: Skvelé reklama na Toyotu!

 

Muž žijúci v pasci falošného dvojrozmerného mesta zistí, že Toyota GT86 je skutočná! Dodá mu to toľko odvahy, že sa mu vďaka tomu podarí za ňou utiecť do skutočného sveta. Zaujímavá reklama s príbehom, ktorá taktiež osloví, čo poviete?

Video: Táto Toyota je skutočná!

Najlepšie reklamy rozprávajú príbeh

Takéto spoty nie sú len obyčajnou reklamou, rozprávajú príbehy a dokazujú, že vozidlo je dávno viac než len dopravný prostriedok, je to súčasť životného štýlu...

Virálnym reklamám kraľuje Honda! Musíte vidieť!

Vystihuje vaše auto váš životný štýl? Alebo ešte len čakáte na svoju "osudovú" lásku?

Hľadaj ju ihneď! Naša najnovšia ponuka TU!

zdroj: www.sunmotors.co.uk, wikipedia, youtube

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video: Konečne spoľahlivé parkovacie senzory!Trendom poslednej doby sú rôzne elektronické pomôcky ako napríklad parkovacie senzory,...1. August, 2014
02Video: Chlapec parkuje ako profík!Tento malý chlapec nie je zaujímavý len preto, že by kľuďne mohol robiť kurzy parkovania,...1. August, 2014
03Video: Samodriftujúce BMW!Všade sa hovorí o samoriadiacich automobiloch. Zabúda sa však na technológie, ktoré tomuto...1. August, 2014