Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

VW Passat combi: Ako nový za 18 500 €!

VW Passat aktuálnej generácie v stave takmer nového vozidla? Tento praktický kombík sa dá kúpiť za cenu pod 20 000 eur. Neveríš? Pozri si dnešnú ponuku.

rufus v Auto-moto zaujímavosti
08.07.2023
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: Mobile.de/Das Rawetzer Autohaus

VW Passat combi - Ako nový...

Auto-moto zaujímavosti

VW Passat combi: Ako nový za 18 500 €!Kombi je najpredávanejším typom karosérie VW Passat. Tieto autá sa vďaka svojím parametrom tešia mimoriadnej obľube. V Iserlohne sa objavil na predaj VW Passat Variant Comfortline za 18 500 eur.

Volkswagen Passat combi delo na predaj za dobrú cenu.Zdroj: mobile.de

Štedrý batožinový priestor

Čím je tento automobil výnimočný? Ponúka priestor ako takmer žiadne iné kombi strednej triedy. Aj preto je VW Passat Variant mimoriadne obľúbený a vyhľadávaný. Imponuje rovnako vodičom služobných áut ako vodičom, ktorí majú väčšie rodiny so zvýšenými priestorovými nárokmi. Žiadne iné auto nepokrýva tak široký segment zákazníkov.

VW Passat ročník 2014

Ôsma generácia schádza z montážnej linky výrobcu od roku 2014. Variant ponúka ďalšie asistenčné systémy súvisiace s bezpečnosťou. Majitelia ocenia detekciu ospalosti, Front Assist s núdzovým brzdením v meste, asistenta rozjazdu do kopca a program stabilizácie prívesu.

Volkswagen Passat combi delo na predaj za dobrú cenu.Zdroj: Mobile.de/Das Rawetzer Autohaus

Zaujímavá ponuka

"Predám priestranný jazdený VW Passat Variant." Tak začína zaujímavý inzerát na predaj mašiny, ktorá je praktická a ponúka populárne combi za dobrú cenu. Passat sa interne vo VW nazýva B8. Model s naftovým 4-valcom (objem 1968 cm³, 110 kW (150 koní) vo výbave Comfortline je momentálne na predaj u predajcu v Iserlohne v Severnom Porýní-Vestfálsku. Passat Variant na predaj v špeciálnom laku. Uránovo šedá ťa dostane. 

Výkon 150 koní

Pohon zabezpečuje VW Passat so zdvihovým objemom 1 968 cm³ a výkonom 110 Kw a 150 koní. Pre porovnanie stupeň výbavy Comfortline už v súčasných modeloch VW nenájdeš. V novom jazyku sa táto výbava volá „Business“. Rozsiahla výbava predávaného Volkswagenu Passat Variant Comfortline dostane každého milovníka bohatej výbavy. Zahŕňa ABS, ASR, ESP a EDS.

Volkswagen Passat combi delo na predaj za dobrú cenu.Zdroj: mobil.de

Nájazd menej ako 50 000 km

Ďalšia chvála vzniká z dôvodu dobrého technického stavu. Jazdený VW Passat Variant bol prvýkrát zaregistrovaný v auguste 2016. Z histórie majiteľov sú známi 2 majitelia. Spolu pritom nenajazdili viac ako 50 000 kilometrov. Podľa popisu predajcu má kompletnú servisnú históriu a je to vozidlo po nefajčiarovi.

Auto po nefajčiarovi

Obutie? Variant jazdí na nových celoročných pneumatikách Pirelli. Vychytávky, ktoré oceníš na palube? Hmlovky s integrovaným prisvetľovaním do zákrut, odkladaciu priehradku s funkciou chladenia, audiosystém Composition Media (navigácia, dotykový displej, rádio/CD prehrávač, MP3, Bluetooth) a delené operadlo zadných sedadiel, ktoré sa dá sklopiť pomocou diaľkového odomykania. Netradičné sú aj zeleno tónované tepelno-izolačné zasklenia, ktoré chránia pred únikom tepla a prílišnému prehrievaniu.

Cena iba 18 500 eur

Ako sa riadi? Variant je komfortný aj opatrný a ľahko ovládateľný. Stojí iba 18 490 Eur. Ponúka nájazd len 44 000 km a technický stav nenaznačuje žiadne viditeľné opotrebenie.

Klimatizácia

Bezchybné vlastnosti naznačuje jednoduchá špecifikácia - halogénové svetlá, kolesá snáď z mopedu, látkové čalúnenie, plastový volant bez koženého poťahu, manuálna klimatizácia a ďalšie vychytávky. Svoj stav dopĺňajú jvyhrievané sedadlá, diaľkové ovládanie na volante a lepší infotainment. Dostane, čo potrebuješ pod kapotou obľúbeného vozidla.

Interiér

Vlastniť combi za cenu Škody Scala s trojštvrtinovým motorom 1,0 a menšou výbavou je opatrným krokom. Ako sa ti páčia sľúbené parametre? Kúpu takejto mašiny neoľutuješ. Pred čím sa vystríhať v prípade kúpy podobnej jazdenky? Podeľ sa o svoje skúsenosti v komentároch pod článkom. 

Zdroj: Das Rawetzer Autohaus, mobile.de, autobild.de

VW Passat combi - Ako nový za 18 500 €

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Video: Krádež auta bez kľúča za 90 sekúnd!Bezkľúčový vstup bol dlho obávaným prvkom áut, ktorý vedia zlodeji ľahko prelomiť. Obavy sú...4. Júl, 2023
02Škoda za menej: VW Lavida za 15 500 €V prípade, že by tento Volswagen prišiel na náš trh, Škoda by mala problém. Nedokáže...26. Jún, 2023
03Superb III za 15 500 € s top výbavou: Nájazd len 48 000 km!Superb III 2,0 TSI (1,4 TSI) s pohonom 4x4. Zvláštna špecifikácia, ktorá ťa prekvapí...6. Júl, 2023